Tuba

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Postitus Postitas Rain »

Wat, mis siin siis nii väga imestada on, et see mulle meeldis? Ega see pole esimene draama, mis mulle meeldinud on, ma lihtsalt ei vaata neid nii palju, sest mulle ei meeldi siukseid asju vaadata. Võinoh meeldib, aga ma ei taha selliseid filme vaadata. :)
Üks hinne läks sellepärast alla, et algus polnud just täiuslik, aga lõpp tegi selle tasa. Ralfsu ja JazZu, ma mõistsin täielikult filmi sügavust, ega ma siis nii noor ka pole. ;-)

Misasi see 'trolled hard' veel on?
Viimati muutis 1, Rain, muudetud 10 korda kokku.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4386
LiitunudCOLON 27. August 2008, 23:34
CONTACTCOLON

Postitus Postitas rauls »

Spoiler :
Huvitav, kas keegi suudab bluffimisega mitte kaasa minna?
Ma vist võiksin kohe 10/10 ära anda, kuigi pole filmi näinud ja väga suure tõenäosusega ka kunagi ei vaata.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Kusjuures Rain ei blufi.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Postitus Postitas Rain »

Two words: double mindfuck.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Jep, päevikust:
Rain kirjutasCOLON163. 08.10 "Twelve Monkeys" (1995) 7/10
164. 09.10 "The Room" (2003) 4/10
165. 10.10 "The Forbidden Kingdom" (2008) 7/10
Well played, sir! Täitsa jäin/jäime sind uskuma. :idee:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

4/10! Whaaaaaat?!
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Postitus Postitas Rain »

Wiseau's biceps, määän! Ega see täielik katastroof ka polnud. :)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

“As a director, I have to feel realism from actors, and they can’t be plastic. The words for me are secondary, but the chemistry between the actors is most important.” (Tommy Wiseau)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas JazZ- »

Rain kirjutasCOLONTõsiselt tugev draama, millesse on võimatu mitte sisse elada. Ma olin filmi nii süvenenud, et isegi ajataju kadus ära. Iga karakter mängis end usutavalt välja, mis muutis ka filmi väga kaasahaaravaks. Film oli küll mõnes mõttes jõhker, kuid selles poldud mitte midagi üle pakutud ja kõik need asjad koos muutsidki filmi väga reaalseks ja suurepäraseks.

10/10
nõustun :P
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5071
LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
AsukohtCOLON Hawkins
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Rasmus »

Ma nägin seda filmi esimest korda 2014. aasta aprillis. Kaks aastat on möödunud, aga pole olnud päeva, mil ma "The Roomile" mõelnud poleks. See on rohkem kui lihtsalt film, see on ülemaailmne fenomen, mille kirjeldamiseks ülivõrretest vajaka jääb. "The Room" ei ole oma olemuselt mitte midagi vähemat kui ime. Ma ei tea, kuidas Tommy Wiseau mõistus töötab, kuid tema ainulaadne visioon on lihtsalt kadestusväärt. Hollywoodis on ainult üks inimene, kes millegi nii siiraga hakkama võiks saada ning see on Tommy Wiseau. Võite ju öelda, mida tahate, aga tema maailmavaade on tõepoolest puhas ja see on täiskasvanu juures päris haruldane nähtus. Ta usub sellesse, mida teeb, on südamega asja juures ning see teeb mu ausalt öeldes üsna kadedaks. "The Room" on Wiseau' tingimatu sihikindluse vili ja seepärast see nii hästi töötabki. "The Roomi" väärtus ulatub kaugemale kui ühe tavalise filmi oma, see on rohkemat kui draama või isegi must komöödia, nagu mõned väitnud on. "The Room" töötab puhtakujulise ühiskonnakriitikana. Sa võid küll naerda, aga lõppude lõpuks tunned sealt ikkagi ära iseenda. Ükskõik, kui moonutatult "The Room" maailma ka ei kujutaks, see on ikkagi meie maailm ja need on ikkagi meie probleemid. "The Room" on üks filmikunsti tippteoseid ja kuidas on su seksuaalelu?

10/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Tuba

Postitus Postitas Soprano »

BUTTON_POST_REPLY