Emberi linn

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 2680
LiitunudCOLON 12. Aprill 2005, 12:17

Emberi linn

Postitus Postitas Cochrane »

Emberi linn
City of Ember (2008)

Inimkonna lõpp on lähenemas ja viimase meetmena ehitatakse sügavale maa alla linn, mis peaks selle elanikele järgmiseks 200 aastaks kaitset pakkuma. Generatsioonid mööduvad, linnast lahkumise juhend läheb kaduma ning lagunevas keskkonnas elavad inimesed ei mäleta enam, et kusagil leidub nende omast suurem maailm. Kaks last satuvad linna saladuse jälile ja asuvad väljapääsu otsima, võideldes seejuures teiste elanike ükskõiksuse ja korrumpeerunud linnapea vastu.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Kokkuvõtlikult jäi idee liiga segaseks ja film läks peale esimest kolmandikku liiga läilaks: kõik õnnestub piinliku täpsusega, kivi kuskilt pärapõrgust langeb Tim Robbinsi jala kõrvale, kes teadis eelnevalt täpselt, millist kuradima pulka tulevikus vaja läheb; paadid peatuvad iseeneslikult jne-jne. Arvutianimatsioonid halvasti tehtud ja füüsiliselt võimatud. Vaatasin põhiliselt BMi ja Robbins'i pärast, kelle rollid aga kahjuks liialt väikeseks jäid. Näitlejad natukene päästsid, kuigi lõpp oli taas kehvake.

5,5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 352
LiitunudCOLON 29. Jaanuar 2010, 13:06
AsukohtCOLON Pärnu

Postitus Postitas damon »

Film oli ikka täiega nõrguke. Kusjuures ma saaks aru, kui tegemist oleks nö "low budget" filmiga.
Aga lugedes, et sellisele käkile kulutati ca 55 mln dollarit ??? Terve mõistus ei suuda seda vastu võtta!

Millegipärast meenutas film mulle Terry Pratchett's Going Postal'i. Ei teagi mis eestikeelne pealkiri olla võis. Kunagi ETV näitas kaheosalist telefilmi.
Stiililt, olemuselt ja auditooriumilt sarnane. Kahjuks ei tea võrdluseks eelarvet, kuid arvan, et brittide telekanal Sky 1 kulutas oluliselt vähem.

Panin ka tähele, et ei saanud aru offical poster'i seost filmi olemusega.

5/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

5/10

Väga hea idee, aga teostus oli nii ja naa, vahepeal näidati lugu nii, nagu seriaalide alguses räägitakse eelmisest osast, kuskile oli nagu kiire.
muidu näitlejaid oli parasjagu ja kõik neist kompetentsed, arvutigraafikast jäi midagi puudu. Lõpp oli liiga ette teada.
BUTTON_POST_REPLY