1. leht 2-st
Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2016, 03:02
Postitas Soprano
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2016, 03:12
Postitas Ralf
Minu hääle sai "The Empire Strikes Back"! Kõik algse triloogia osad on väga head, aga too on kindel lemmik. Lademes meeldejäävaid hetki.

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2016, 03:34
Postitas Ronet
Empire kindlasti.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2016, 03:51
Postitas Ralf
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2016, 04:03
Postitas Rasmus
2005. aastal arutati Filmiveebis sama asja üle:
http://www.filmiveeb.ee/foorum/viewtopic.php?f=2&t=1215. Tolleaegsed inimesed olid aga kahjuks valdavas osas debiilikud, nii et küsitluse taaspüstitamine on siinkohal täiesti asjakohane.
Ma ise jätan praegu hääletamata, kuna tahaksin enne "Empire'i" uuesti üle vaadata. Hetkel paneksin originaalfilmi esikohale ja uusima sissekande kohe selle järele.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2016, 04:19
Postitas Soprano
Tegelikult on toimunud ka
eemaldamise mäng 2007. aastal.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2016, 04:41
Postitas Forzelius
Empire
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2016, 16:34
Postitas Spellbound
The Force Awakens, sest ainuke, mida vaataks uuesti.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 03. Jaanuar 2016, 12:17
Postitas Pixie
Ohh, mis kohutav küsimus! Tihe rebimine osade III ja VII vahel, pean veel mõtlema, kumma poolt hääletada.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 03. Jaanuar 2016, 13:36
Postitas Zinera
A New Hope, ka V ja VI on normaalsed.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 04. Jaanuar 2016, 00:28
Postitas Kickflick
V.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 04. Jaanuar 2016, 11:28
Postitas ruut
Hääl läks otse loomulikult Empire'ile.
Miks kolmas osa nii palju hääli saab, ma ei mõista.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 12. Jaanuar 2016, 06:54
Postitas eerik
1. Star Wars
2. The Force Awakens
3. The Empire Strikes Back
4. Return of the Jedi
Kaugel, kaugel galaktikas... need ülejäänud kolm nime poolest Star Warsi filmi. Võta üks ja viska teist.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 20. Jaanuar 2016, 02:20
Postitas CM-Girl
Jeiii, lõpuks said kõik filmid vaadatud. Paras peavalu.
Hääle saab kindlalt Empire.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
PostitatudCOLON 20. Jaanuar 2016, 14:44
Postitas Rain
Lööge mind, kuhu tahate, aga ma olen vaid ühte näinud ja ilmselt ei kavatse ka teisi vaadata.
