Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

ModeraatorCOLON Meeskond

Mis on Sinu lemmik Star Wars'i film?

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
7
7%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
2
2%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
13
13%
Star Wars: Episode IV - A New Hope
11
11%
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
24
24%
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
10
10%
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
35
34%
 
Hääli kokkuCOLON 102

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Soprano »

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Ralf »

Minu hääle sai "The Empire Strikes Back"! Kõik algse triloogia osad on väga head, aga too on kindel lemmik. Lademes meeldejäävaid hetki.

Pilt
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Ronet »

Empire kindlasti.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Ralf »

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5071
LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
AsukohtCOLON Hawkins
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Rasmus »

2005. aastal arutati Filmiveebis sama asja üle: http://www.filmiveeb.ee/foorum/viewtopic.php?f=2&t=1215. Tolleaegsed inimesed olid aga kahjuks valdavas osas debiilikud, nii et küsitluse taaspüstitamine on siinkohal täiesti asjakohane.

Ma ise jätan praegu hääletamata, kuna tahaksin enne "Empire'i" uuesti üle vaadata. Hetkel paneksin originaalfilmi esikohale ja uusima sissekande kohe selle järele.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Soprano »

Tegelikult on toimunud ka eemaldamise mäng 2007. aastal.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Forzelius »

Empire
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Spellbound »

The Force Awakens, sest ainuke, mida vaataks uuesti.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
PostitusiCOLON 1740
LiitunudCOLON 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Pixie »

Ohh, mis kohutav küsimus! Tihe rebimine osade III ja VII vahel, pean veel mõtlema, kumma poolt hääletada.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Zinera »

A New Hope, ka V ja VI on normaalsed.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Kickflick »

V.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas ruut »

Hääl läks otse loomulikult Empire'ile.

Miks kolmas osa nii palju hääli saab, ma ei mõista.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas eerik »

1. Star Wars
2. The Force Awakens
3. The Empire Strikes Back
4. Return of the Jedi
















Kaugel, kaugel galaktikas... need ülejäänud kolm nime poolest Star Warsi filmi. Võta üks ja viska teist.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4885
LiitunudCOLON 16. Juuli 2009, 22:48
AsukohtCOLON Paide

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas CM-Girl »

Jeiii, lõpuks said kõik filmid vaadatud. Paras peavalu.

Hääle saab kindlalt Empire.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis

Postitus Postitas Rain »

Lööge mind, kuhu tahate, aga ma olen vaid ühte näinud ja ilmselt ei kavatse ka teisi vaadata. :)
BUTTON_TOPIC_LOCKED