
Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
ModeraatorCOLON Meeskond
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
Minu hääle sai "The Empire Strikes Back"! Kõik algse triloogia osad on väga head, aga too on kindel lemmik. Lademes meeldejäävaid hetki.


icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
Empire kindlasti.
Päevik | 2021


"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker


"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
- Rasmus
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 5071
- LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
- AsukohtCOLON Hawkins
- CONTACTCOLON
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
2005. aastal arutati Filmiveebis sama asja üle: http://www.filmiveeb.ee/foorum/viewtopic.php?f=2&t=1215. Tolleaegsed inimesed olid aga kahjuks valdavas osas debiilikud, nii et küsitluse taaspüstitamine on siinkohal täiesti asjakohane.
Ma ise jätan praegu hääletamata, kuna tahaksin enne "Empire'i" uuesti üle vaadata. Hetkel paneksin originaalfilmi esikohale ja uusima sissekande kohe selle järele.
Ma ise jätan praegu hääletamata, kuna tahaksin enne "Empire'i" uuesti üle vaadata. Hetkel paneksin originaalfilmi esikohale ja uusima sissekande kohe selle järele.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
Tegelikult on toimunud ka eemaldamise mäng 2007. aastal.
- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
The Force Awakens, sest ainuke, mida vaataks uuesti.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
Ohh, mis kohutav küsimus! Tihe rebimine osade III ja VII vahel, pean veel mõtlema, kumma poolt hääletada.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
A New Hope, ka V ja VI on normaalsed.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
Hääl läks otse loomulikult Empire'ile.
Miks kolmas osa nii palju hääli saab, ma ei mõista.
Miks kolmas osa nii palju hääli saab, ma ei mõista.
LEVEL1 || super_efektiivne ||
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
1. Star Wars
2. The Force Awakens
3. The Empire Strikes Back
4. Return of the Jedi
Kaugel, kaugel galaktikas... need ülejäänud kolm nime poolest Star Warsi filmi. Võta üks ja viska teist.
2. The Force Awakens
3. The Empire Strikes Back
4. Return of the Jedi
Kaugel, kaugel galaktikas... need ülejäänud kolm nime poolest Star Warsi filmi. Võta üks ja viska teist.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
Jeiii, lõpuks said kõik filmid vaadatud. Paras peavalu.
Hääle saab kindlalt Empire.
Hääle saab kindlalt Empire.
Re: Küsitlus nr. 120 - Star Warsi frantsiis
Lööge mind, kuhu tahate, aga ma olen vaid ühte näinud ja ilmselt ei kavatse ka teisi vaadata. 




