Uus maailm (2011)

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Uus maailm (2011)

Postitus Postitas Soprano »

Uus maailm (2011)
The New World (2011)

Viis aastat ilu, rõõmu ja valu. Kakssada viiskümmend tundi filmimaterjali. Üks film.

See lugu juhtus viie aasta jooksul Uue Maailma linnaosas. Aga see oleks võinud juhtuda vabalt ka Amsterdamis, Londonis, kusagil suvalises linnas üle maailma. Uue Maailma Selts sai alguse ideest luua autovaba piirkond Tallinna kesklinnas. Kuidas murda eestlastele omane passiivsus ja luua elusamat linnakeskkonda, kus kodu algaks tänavalt? Vaja on julgust, õnne, palju sõpru, ilusaid-tarku tüdrukuid ja pöörast triksterit. Kurja naabritädi ei ole vaja, tema astub mängu ise.Mitu aastat tagasi Uue Maailma dokfilmi stsenaariumit kirjutades, tekkis paberile ilmutuslik lause: oma teel kohtame politseid ja lilli; veriseid põlvi ja murtuid südameid... Aga kõige lõpus ootab suur auhind? Kas tõesti?
See ei ole ühe linnaosa kroonika, pannkoogifilm. See on film elusatest inimestest, inimsuhetest, kannatusest ja rõõmust. Kuidas hoida aastate jooksul elus oma algseid ideaale. Kuidas elada nii, et maailm ja ühiskond ei kodustaks loovat kaost?

Uus Maailm on nagu suur ja värviline sahk, mis sõidab läbi elusõnniku, et rajada teed miljonitele, kes tulevad pärast neid, üleni valges. Elagu uus ja igavesti uuenev maailm!

www.kuukulgur.ee

Loe täielikku tutvustust siit
tiptheauthors
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 43
LiitunudCOLON 17. Oktoober 2012, 14:36
CONTACTCOLON

Re: Uus maailm (2011)

Postitus Postitas tiptheauthors »

Filmi ametlik allalaadimisleht asub siin.
BUTTON_POST_REPLY