Kolm
3 (2010)
Hanna ja Simon on varastesse neljakümnendatesse jõudnud paar, kes elavad Berliinis. Üksteisele teadmata tutvuvad nad samal ajal muretu Adamiga, kellesse mõlemad koheselt ka armuvad. Kui aga Hanna rasestub, kerkib nende ette ootamatu küsimus: kes on isa? "Kolm" on tragikoomiline film omavahel põimunud tunnetest ning moraalipiire läbivast armastuses tänapäeva Saksamaal.
http://www.kino.ee
Loe täielikku tutvustust siit
Kolm
ModeraatorCOLON Meeskond
- uLtImAtEcRiTiC
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 4788
- LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12
Re: Kolm
Tore humoorikas tõsine film. Konservatiivsele filmisõbrale ehk liiast. Kõik ujulas oli vahva, Bowie tuli meeldiva üllatusena.
7/10
7/10
Spoiler :



