Troll 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Troll 2

Postitus Postitas eerik »

Troll 2
Troll 2 (1990)

Joshua Waits (Michael Stephenson) on käitumisraskustega noor poiss, kellel on raske leppida vanaisa Sethi (Robert Ormsby) surmaga. Perepea Michael (George Hardy) otsustab stressi maandamiseks sõita terve perega puhkusele idüllilisse Nilbogi väikelinna. "Troll 2" on tänaseks kultusfilmi staatusesse tõusnud fantaasiarikas tragikomöödia, mis käsitleb süvitsi inimsuhete probleeme tänapäeva ühiskonnas.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

"Troll 2" on tänaseks kultusfilmi staatusesse tõusnud fantaasiarikas tragikomöödia, mis käsitleb süvitsi inimsuhete probleeme tänapäeva ühiskonnas.
Pilt

Seoses Trolliga tahaks lõpuks ometi seda näha aga paistab, et DVD-reliisi võib veel mõnda aega oodata.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

http://twitter.com/edgarwright/statuses/8164295896
Like 'The Room', 'Troll 2' achieves insanity levels unmatched in traditional cinema. Like watching a horror film after too much cough syrup.
http://twitter.com/edgarwright/statuses/8164411109
I couldn't choose between TROLL 2 or THE ROOM. They are both fantastic. But I think RIKI OH towers above them both.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1637
LiitunudCOLON 09. Juuni 2007, 09:06

Postitus Postitas KiiZ »

Ee, Riki Oh on päriselt hea film, Troll 2 on teate-küll-mismoodi-hea. Imelik võrdlus.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

KiiZ kirjutasCOLONEe, Riki Oh on päriselt hea film, Troll 2 on teate-küll-mismoodi-hea. Imelik võrdlus.
Mul endal käis sama mõte peast läbi, kui lugesin seda. Kes see Edgar Wright üldse on?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

kbong kirjutasCOLON
KiiZ kirjutasCOLONEe, Riki Oh on päriselt hea film, Troll 2 on teate-küll-mismoodi-hea. Imelik võrdlus.
Mul endal käis sama mõte peast läbi, kui lugesin seda. Kes see Edgar Wright üldse on?
Üks tänapäeva filmimaailma suurimaid ajuhiiglasi. Tema, Simon Peggi ja Nick Frosti trio on surematu.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Haha, väga jõhker film ikka! :D
BUTTON_POST_REPLY