Mulle meeldis see rohkem kui esimene osa, lõpp oli ka hea ;D
Kohe filmi alguses oli ka üks õudne koht ju, kui sellel mehel pea oli maha raiutud.
Annaksin filmile 8/10
Hostel 2
Moderator: Meeskond
- Ralf
- love <3
- Posts: 13749
- Joined: 06. May 2006, 14:57
- Location: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- Contact:
Ma ei tea. Minu meelest on mõlemad "Hosteli" filmid 21. sajandi torture porni kohta ikka neetult originaalsed. Eriti meeldib mulle selle poolest teine osa, kus Richard Burgi ja Roger Barti tegelaste kaudu pakutakse pilguheitu Elite Huntingu tegevusse ja paljastatakse nende motiivid / sügavam psühholoogia. Peategelased polnud teab mis erilised mitmedimensionaalsed karakterid, kuid jäsemetest ilma jäämiseks või niisama vereks tühjaks jooksmiseks kõlbasid need neiud küll. Vaatasin muide teist korda ja meeldis tunduvalt rohkem kui esimesel vaatamisel. Mõni koht sundis ka paratamatult huulde hammustama, näiteks kui üks tegelane oli iga hetk enda peenisest ilma jäämas või kui talle orgiga kõrva torgati. Ja koht, kus vaene Miroslav laual on, jalalt nahk üleni maha kooritud ja lihased nähtaval ning üks eurooplane tema liha laua taga sõi, näitab selgesti, et Eli Rothil on nutti ja leidlikkust küllaga.
7/10 (sama hinne ka esimesele osale)
7/10 (sama hinne ka esimesele osale)
See, kes seda liha nautis, oli muide Ruggero Deodato.
Mulle ka Hostelid meeldivad. Teise osa teeb veel paremaks veidi üle võlli keeratud must huumor, mis esimeses osas ka kohati välja lõi. Heidaks ette vist ainult õigete piinastseenide vähesust, sellist kus otsast lõpuni töö korralikult ära tehakse. Enamasti oli ikka mingi peategelane piinatoolis (kes ka muidugi mõnuga jalga lasi lõpuks).
Mulle ka Hostelid meeldivad. Teise osa teeb veel paremaks veidi üle võlli keeratud must huumor, mis esimeses osas ka kohati välja lõi. Heidaks ette vist ainult õigete piinastseenide vähesust, sellist kus otsast lõpuni töö korralikult ära tehakse. Enamasti oli ikka mingi peategelane piinatoolis (kes ka muidugi mõnuga jalga lasi lõpuks).
Re: Hostel 2
Esimese osa olen ausalt öeldes suhteliselt kiiresti mälust kustutanud, aga "Hostel 2" on oluliselt lõbusam tükk ja jääb selle abil tõenäoliselt pikemaks ajaks meelde. Mäletan veel praegugi päris täpselt päeva, mil seda filmi esimest korda nägin - olin siis 10 ja isa oli õe sünnipäevaks DVD laenutanud, nii et vaatasime õhtul terve perega. Erilist šokki nagu ei saanudki, tegu on meeleolu poolest suhteliselt kerge meelelahutusega ja vägivald on pigem nauditav. Ruggero Deodato cameo tõi naeratuse näole.
8/10
8/10


