Inimene filmikaameraga

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Inimene filmikaameraga

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

Inimene filmikaameraga
Chelovek s kino-apparatom

Omal ajal uuenduslike tehnikanippidega rabanud dokumentaalfilm ühest Päevast Nõukogude Venemaal - mees jalutab linnas ringi, kaamera õlal ja filmib linnaelu. Samal ajal on see ka dokumentaalfilm selle sama dokumentaalfilmi filmimisest ja muudest valmimisprotsessidest, lõpuks näeme me ka publikut seda dokumentaalfilmi vaatamas.

Täielikku tutvustust loe siit.
BUTTON_POST_REPLY