Tsitaadimäng II

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

BUTTON_POST_REPLY
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

Kurt Russell?
näks
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 71
LiitunudCOLON 18. Veebruar 2007, 17:43
AsukohtCOLON Asukoht: Asukoht: Asukoht:

Postitus Postitas näks »

Escape from New York film ja Kurt Russell oli õige. Ma arvan, et Peata Ratsanik võib uue panna :)
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

Ma usaldan näksi arvamust sel juhul 8) .

Uus tsitaat:

"They`re here!"
näks
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 71
LiitunudCOLON 18. Veebruar 2007, 17:43
AsukohtCOLON Asukoht: Asukoht: Asukoht:

Postitus Postitas näks »

Heather O'Rourke
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

:nool:
näks
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 71
LiitunudCOLON 18. Veebruar 2007, 17:43
AsukohtCOLON Asukoht: Asukoht: Asukoht:

Postitus Postitas näks »

"Obsession is a young man's game"
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

Michael Caine!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

Uus tsitaat:
"I see dead people."
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1135
LiitunudCOLON 04. Aprill 2005, 08:49
AsukohtCOLON Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

Postitus Postitas crackhead »

Peata Ratsanik kirjutasCOLONUus tsitaat:
"I see dead people."

Haley Joel Osment vist
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

:nool:
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1135
LiitunudCOLON 04. Aprill 2005, 08:49
AsukohtCOLON Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

Postitus Postitas crackhead »

"Well, isn`t that just like a wop, to bring a knife to a gunfight?"
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

Sean Connery
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1135
LiitunudCOLON 04. Aprill 2005, 08:49
AsukohtCOLON Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

Postitus Postitas crackhead »

hau kirjutasCOLONSean Connery
Aga muidugi :nool:
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

Cough up a buck you cheap bastard.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

"Reservoir Dogs".

Edit: Ma kardan, et võin jälle tukkuma jääda, seega olles kindel, et mu vastus on õige, lükkan kohe järgmise:
"The pool on the roof must have a leak."
BUTTON_POST_REPLY