Fantasy Moguls

Siin võite alustada ja osa võtta kõikvõimalikest filmimängudest, viktoriinidest jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Nojah, seda küll, aga kas keegi siis teeb?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Pealegi, kui ma tahan liigast lahkuda, lolli peaga liitusin Disciples of Scorsesesse, siis kuidas ma sealt välja saan. See oli üks küsimus.
Teine oleks, kas keegi teeb mingi "Filmiveebi liiga", kus 8 userit saavad olla
PiltPiltPilt
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

Ma homme teen liiga ja siis vaatan kuidas draftiga on kas peab kohe aja panema või saab hiljem kah. Btw ma olen ka seal liigas ja ma ei tea kuidas lahkuda, aga miks sa tahad lahkuda? Sa võid olla mitmes liigas korraga. Mul sitaks
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Aga kuidas ma saan uuesti minna mingisse liigasse, ei oska nagu orienteeruda sellel saidil enam...
PiltPiltPilt
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

Vajuta Your Studios ja sealt edasi Public või private.
Tegin liiga ära. Private. Filmiveeb on nimi. superkinod on parool. Proovige tulla.
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1135
LiitunudCOLON 04. Aprill 2005, 08:49
AsukohtCOLON Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

Postitus Postitas crackhead »

hau kirjutasCOLONVajuta Your Studios ja sealt edasi Public või private.
Tegin liiga ära. Private. Filmiveeb on nimi. superkinod on parool. Proovige tulla.

ei saanud :(
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

mis värk on seal. ma ei näe ise sest sees juba.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

On vist tarvis League Invitationi, emaili-aadressi ja salasõnaga ühtivat.
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

davai laksige oma e-maile kes tahavad siis. Ei hakka publicuks tegema, äkki mingid maamehed tulevad liigasse ja need kellel vaja ei mahu ära.
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1135
LiitunudCOLON 04. Aprill 2005, 08:49
AsukohtCOLON Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

Postitus Postitas crackhead »

hau kirjutasCOLONdavai laksige oma e-maile kes tahavad siis. Ei hakka publicuks tegema, äkki mingid maamehed tulevad liigasse ja need kellel vaja ei mahu ära.

martin.old1@neti.ee
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

kriku91@hot.ee un minu oma.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2873
LiitunudCOLON 18. Jaanuar 2005, 15:21
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Robert »

Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 957
LiitunudCOLON 20. Veebruar 2005, 22:08

Postitus Postitas Mihkel »

mihkel.manglus[at]gmail.com
hau
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4195
LiitunudCOLON 12. Veebruar 2006, 17:22
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas hau »

Laupäeval kell 9 on praegune draft aga seda saab muuta kui kellelgi midagi selle vastu on
BUTTON_TOPIC_LOCKED