Aasta üllataja 2018

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta üllataja 2018?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2019, 21:10

Aquaman
2
13%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
9
60%
Upgrade
4
27%
Venom
0
Pole hääli
 
Hääli kokkuCOLON 15

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Aasta üllataja 2018

Postitus Postitas Soprano »

Hääletus kestab nädal aega.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Aasta üllataja 2018

Postitus Postitas Ralf »

Miles Morales, yo!
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta üllataja 2018

Postitus Postitas Ronet »

Oli teada, et Lord/Milleri produtseeritud Spidey tuleb kindlasti tore.

Kindel üllataja oli selle aasta parim Venom ehk Upgrade. Kuigi võiks vaielda, et Upgrade'i tehnoloogia meenutab rohkem Blue Beetlet DC koomiksitest. *sätib prille*
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 452
LiitunudCOLON 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Aasta üllataja 2018

Postitus Postitas Kadii »

Võtsin ka Spiderverse, kuigi "selle aasta parim Venom ehk Upgrade" on tõesti kohe selle kandadel. Ma lihtsalt ei ole koomiksimaailmaga nii tuttav, et oleks osanud oodata, et see Spiderman nii äge on.
Pilt
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5071
LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
AsukohtCOLON Hawkins
CONTACTCOLON

Re: Aasta üllataja 2018

Postitus Postitas Rasmus »

Mm öelge palun, miks "Venom" siin on.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4885
LiitunudCOLON 16. Juuli 2009, 22:48
AsukohtCOLON Paide

Re: Aasta üllataja 2018

Postitus Postitas CM-Girl »

Üllatasid nii Aquaman, Spider-Verse, Jurassic World kui ka Ready Player One. Aga kuna esimest kahte juba nomineerisin ühes eelnevas kategoorias, siis siia kategooriasse nomineerisin 2 viimast.

Hääl läks Spideyle kuna sellest ei osanud ma üldse midagi oodata. Seda suurem oli üllatus.
BUTTON_POST_REPLY