Õigluse liiga

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderator: Meeskond

Post Reply
User avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
Posts: 3827
Joined: 19. April 2009, 19:19
Location: Tallinn

Õigluse liiga

Post by JazZ- »

Õigluse liiga
Justice League (2017)

Kannustatuna taasleitud usust inimkonda ja Supermani isetust teost astub Bruce Wayne uue liitlase Diana Prince'iga vastu seni suurimale vaenlasele. Batman ja Wonder Woman värbavad kärmelt hulga üliinimesi uue tärganud ohuga võitlema. Kuid vaatamata ennenägematule kangelaste liigale, kuhu kuuluvad Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ja Flash, võib olla liiga hilja, et päästa planeeti katastroofiliste rünnakute käest.

Loe täielikku tutvustust siit
korgemae0
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
Posts: 6
Joined: 27. April 2013, 21:50

Re: Õigluse liiga

Post by korgemae0 »

Oeh...

Taaskord täielik pettumus DC poolt.

Sisutu oleks küll palju öelda aga äärmiselt auklik.
Spoiler :
Filmist ei saanud ikka midagi teada. Mis on Cyborgi võimed? Mida Flash teha suudab? Mis on asi on Aquaman?Tasakaal tegelaste puhul puudub täielikult. 1 tund ja 40 minutit ringi möllamist ja järsku ilmub välja Superman, lööb suure tüübi nokki ning film saab läbi. See oli legit mis juhtus. Muu film oli reaalne augutäide. Väsinud juba sellest "olen suur koll ja tahan kõik ära tappa kasutades neid asju" Ei taha tuua võrdluseks Marveli aga nad on aastaid viitnud ja veetnud meie aega, etüles seada Thanost ja tema tegemisi. DC üritab seda teha 20minutiga.


Megalt kahju näitlejatest ja muudest inimestest kes on higi, verd ja pisaraid valanud, et see film tehtud saaks.
Enne filmi vaatamist lugesin reviewd mis ütles, et film on natukene juram kui Wonder Woman seega ootused olid kõrgel.

Aga pettumus oli suurem seega sõbralik
3/10
User avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
Posts: 3667
Joined: 06. March 2008, 16:38

Re: Õigluse liiga

Post by Rain »

No see oli ikka tõsiselt nüri film, mis oleks saanud/võinud julgelt 45 minutit lühem olla. Häbematult lihtsakoeline. Wonder Woman oli vist ainukene positiivne asi, mis hoidis filmi elus.. 4/10
User avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
Posts: 452
Joined: 03. June 2010, 19:58

Re: Õigluse liiga

Post by Kadii »

Erinevalt "Batman vs Supermanist" ei hakka isegi mina seda filmi kaitsma. Ma muidugi ei ütle, et "järjekordne täielik pettumus", aga ega see midagi erilist tõesti ei olnud. Ikka sama jama lugu, et kui on nii palju suuri tegelasi, siis jäävad kõik tegelikult tahaplaanile ja/või väga lahjaks.
Kasvõi Batman - eelmises filmis ei saanud absoluutselt öelda, et Affleck oleks selles legendaarses rollis halb, aga siin ta oli lihtsalt pundunud näoga tore rikas mees, mitte see badass torisev kangelane, kes ta nagu olema peaks. Ma olen alati igatpidi karakteriarenduse poolt, aga see ei tundunud sellena. Rohkem nagu unustati ära, milline ta olema peaks.
Aquamani puhul jäädi nagu ainult lootma Momoa univeraalsele ja primaarsele seksikusele (mida muidugi oli ka), aga ühest tõe-lasso-monoloogist ei piisa, et teda huvitavaks teha. Lisaks, kes kurat tuli selle mõtte peale, et Aquaman ise ookeani reostab, eriti veel klaasist pudeliga.
Isegi suvine 8/10 Wonder Woman oli lahja, käin-ringi-mossis-näoga-et-poisid-asju-teeksid suhtumisega.
Küll aga meeldis mulle natuke Cyborg, kes tegelikult kuidagi arenes kuhugi ja oli tore ja tegi asju. Ja väga meeldis mulle Flash, kelle kunagi kauges tulevikus tulevat filmi ma nüüd ootan. Tore on näha, et Miller oskab väga hästi mängida kedagi muud peale Freudilike probleemidega psühhopaadi. Mis siis, et enamus ta head kohad treileris ära näidati.
Üldkokkuvõttes 5/10, sest üliigav ei hakanud ja nalja sai ka, aga see oli ka kõik.

E: Ma unustasin täiesti ära, et Superman seal filmis on, mis ütleb ka ilmselt nii mõndagi.
Image
User avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
Posts: 2680
Joined: 12. April 2005, 12:17

Re: Õigluse liiga

Post by Cochrane »

Üllatus eikellelegi, aga järjekordne tuim DC film, kus tegelasi pole, on ainult kostüümid. Isegi nende Marveli filmide puhul, mis mulle vähem meeldivad, on alati tunne, et sealsed kangelased on enamat, kui ainult nende supervõimed. DC puhul on nad pealiskaudsed stereotüübid, jumalad inimeste keskel. Lisaks sellele tundub ka maailm kuidagi tuim ja kõle. Võiks arvata, et 300 miljonit dollarit maksnud film suudab olla enamat, kuid ei.

Filmi ülemaailmne kassa on olnud 650 miljonit dollarit, mis ei tundugi ehk kõige hullem, kuid wiki sõnul: "The estimated gross worldwide for the film to break even is around $750 million." Kui 650 miljonit sissetoonud film ei suuda end tasa teenida, siis tuleks tõsiselt kaaluda, kas tasub senisel suunal jätkata.
Post Reply