Küsitlus nr. 132 - Guy Ritchie filmid

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

ModeraatorCOLON Meeskond

Mis on Sinu lemmik Guy Ritchie lavastatud film?

Lock, Stock and Two Smoking Barrels
12
36%
Snatch
8
24%
Swept Away
0
Pole hääli
Revolver
0
Pole hääli
RocknRolla
3
9%
Sherlock Holmes
3
9%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
3
9%
The Man from U.N.C.L.E.
3
9%
King Arthur: Legend of the Sword
1
3%
 
Hääli kokkuCOLON 33

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Küsitlus nr. 132 - Guy Ritchie filmid

Postitus Postitas Soprano »

The Man from U.N.C.L.E. on kahjuks nägemata, aga hetkel kindlalt Snatch.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 132 - Guy Ritchie filmid

Postitus Postitas Ralf »

Ta teeb täpselt selliseid läbi õllekannu vaatamiseks sobivaid macho-filme, mida ma üldse ei seedi, aga "The Man from U.N.C.L.E." oli tore erand. Film, mida siiralt nautisin.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 982
LiitunudCOLON 07. Oktoober 2008, 11:36
AsukohtCOLON Tartu

Re: Küsitlus nr. 132 - Guy Ritchie filmid

Postitus Postitas DaydreamDiamond »

U.N.C.L.E. ja King Arthur nägemata aga Snatch on ikka geniaalne möllukas minu jaoks. Essential Guy Ritchie.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Re: Küsitlus nr. 132 - Guy Ritchie filmid

Postitus Postitas Forzelius »

mõned üksikud nägemata, aga Snatchist ta vist paremat ei tee midagi. Praegu ka üsna allakäiguspiraalil olev. Mõttekas pillid kotti panna, tundub. Midagi väga uut ta tegelikult teha pole üritanud viimase 15 aasta jooksul, tahab sama välku pudelisse püüda oma schtickiga
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Re: Küsitlus nr. 132 - Guy Ritchie filmid

Postitus Postitas Ronet »

Forzelius kirjutasCOLONmõned üksikud nägemata, aga Snatchist ta vist paremat ei tee midagi. Praegu ka üsna allakäiguspiraalil olev. Mõttekas pillid kotti panna, tundub. Midagi väga uut ta tegelikult teha pole üritanud viimase 15 aasta jooksul, tahab sama välku pudelisse püüda oma schtickiga
ONKEL oli väga mõnus
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Re: Küsitlus nr. 132 - Guy Ritchie filmid

Postitus Postitas Forzelius »

Ma olen näinud seda ja see oli norm jah. vb isegi hea. Jutt käis pigem lockstock-snatch-rocknrolla-sherlock arengust, kus rõhk ikka kiirel dialoogil ja slowmo porril. mitte, et ta nauditav poleks visuaalselt, aga mõnes mõttes tahaks midagi muud juba. king arthur, mida veel näinud pole, tundub, et milkib ka sama asja.
PiltPiltPilt
Sil42
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 2
LiitunudCOLON 22. Juuni 2017, 18:19
CONTACTCOLON

Re: Küsitlus nr. 132 - Guy Ritchie filmid

Postitus Postitas Sil42 »

Lock&Stock neist meeles kõige originaalsemana. Peakski taas üle vaatama.
BUTTON_TOPIC_LOCKED