Viimane võitlus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Re: Viimane võitlus

Postitus Postitas Rain »

Iga kord, kui Arnie oma suu lahti tegi, lootsin, et ta dialoog jääb lühikeseks. Tal pole mitte väikene roostekiht peal, vaid märgatavalt paks, lihtsalt kohutav oli teda kuulata ja vaadata, kuidas ta oma rollisooritust nii jubedalt üle mängis ja loomulikult käituda üritas. Film ise polnud ka väga kiita. Liiga etteaimatav ja tüüpiliste lahenduste ja kokkulangemistega. Huumorit üritati ka ikka jõuga kuskilt välja pigistada. 4/10
BUTTON_POST_REPLY