Jiro unistab sushist

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Jiro unistab sushist

Postitus Postitas Soprano »

Jiro unistab sushist
Jiro Dreams of Sushi (2011)

David Gelbi debüütfilm kuulsast sušikokast Jiro Onost, kes peab imepisikest restorani Ginza ärikeskuses Tokyos. Aristokraatlik maitse on tema restorani Sukiyabashi Jiro võtmesõna. Jiro Ono, kes filmis on 85-aastane, ei näe mingit põhjust teha muutusi oma kümne istekoha ja kindla menüüga restoranis, mis asub suure kontorihoone keldrikorrusel. Veel vähem kavatseb ta pensionile jääda ja loobuda tööst alal, kus teda peetakse suisa jumalaks inimeste hulgas. Miks peakski, kui kõik toimib nii hästi? 2008. aastal omistati restoranile kolm Michelini tärni hoolimata sellest, et puudub isegi oma tualettruum.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 872
LiitunudCOLON 23. Jaanuar 2008, 15:14
AsukohtCOLON Taiwan

Re: Jiro unistab sushist

Postitus Postitas Kidd »

Väga lahe, mina kui suur sushi sõber nautisin seda dokki, lihtsalt filmina noh ma ei tea, aga köögifilmina 10/10
Sushi kunsti võib ikka päris peeneks ajada nagu selgub, mitte nagu Tallinnas, kus igaüks kel on riisikeetja midagi teha üritab.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Jiro unistab sushist

Postitus Postitas Ralf »

Nõustun Keila poisiga, ^ täpselt sama meelt nii sushi kui filmi osas. :)
BUTTON_POST_REPLY