Golden Globes 2013

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Golden Globes 2013

Postitus Postitas Ralf »

Mel!

Pilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Re: Golden Globes 2013

Postitus Postitas Forzelius »

Siiamaani väga pettumus ikka @gala. Ei tea üldse, miks vaatan neid. Eelmine aasta Ricky pärast, kuigi ta osalus oli minimaalne, see aasta sellepärast, et kaotasin kulli ja kirja. Iga aasta on sellised "oh, mu lemmik võitis ja ma ei osanud seda ette näha" momente aina vähem kui üldse. Pole elanud selles mullis, et auhindu antakse kvaliteetseimatele ja parimatele sarjadele/filmidele, kuid aina enam tekib see risttee, et milleks üldse vaadata.
PiltPiltPilt
BUTTON_POST_REPLY