Teine mees
ModeraatorCOLON Meeskond
- uLtImAtEcRiTiC
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 4788
- LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12
Teine mees
Teine mees
The Other Man (2008)
Peter (Liam Neeson) ja Lisa (Laura Linney) on juba 25 aastat õnnelikus abielus, neil on täiskasvanud tütar ja edukad karjäärid. Ent kui Lisa on tööasjus ära, avastab Peter naise mobiiltelefonist ühe kahtlase sõnumi. Naise e-kirjades sorides leiab ta salakaustast "Armas" kirjavahetuse, mis viitab sellele, et naisel on armuke Ralph (Antonio Banderas). Peter sõidab Milanosse, otsib Ralphi üles ja sõbruneb temaga, ütlemata tollele, et on Lisa abikaasa. Ent kas tõe teadasaamine on ikka valedes elamist väärt?
Loe täielikku tutvustust siit
The Other Man (2008)
Peter (Liam Neeson) ja Lisa (Laura Linney) on juba 25 aastat õnnelikus abielus, neil on täiskasvanud tütar ja edukad karjäärid. Ent kui Lisa on tööasjus ära, avastab Peter naise mobiiltelefonist ühe kahtlase sõnumi. Naise e-kirjades sorides leiab ta salakaustast "Armas" kirjavahetuse, mis viitab sellele, et naisel on armuke Ralph (Antonio Banderas). Peter sõidab Milanosse, otsib Ralphi üles ja sõbruneb temaga, ütlemata tollele, et on Lisa abikaasa. Ent kas tõe teadasaamine on ikka valedes elamist väärt?
Loe täielikku tutvustust siit
- brixxx
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 927
- LiitunudCOLON 19. Detsember 2011, 12:53
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Teine mees
Film oli kergestijälgitav ja arusaadav, aga kui terve filmi jooksul oli selline tunne, et Ühe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.
Spoiler :
- brixxx
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 927
- LiitunudCOLON 19. Detsember 2011, 12:53
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Teine mees
Mida ma spoilin siin?Forza kirjutasCOLONTüra, ära spoili kogu aeg. Õpi kirjutama või kao nahui!
- brixxx
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 927
- LiitunudCOLON 19. Detsember 2011, 12:53
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Teine mees
Kas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.Forza kirjutasCOLONKui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Teine mees
See, et sa kirjutasid, mis lõpus juhtub, oinas.brixxx kirjutasCOLONKas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.Forza kirjutasCOLONKui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
Re: Teine mees
brixxx kirjutasCOLONMida ma spoilin siin?Forza kirjutasCOLONTüra, ära spoili kogu aeg. Õpi kirjutama või kao nahui!

- brixxx
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 927
- LiitunudCOLON 19. Detsember 2011, 12:53
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Teine mees
Okei, ma ei teadnud, et see on spoilimine, pigem arvasin, et spoilimine on see, kui loetlen liiga palju teisi filme, rääkin teiset filmist või räägin liiga palju näitlejatest.Ralf kirjutasCOLONSee, et sa kirjutasid, mis lõpus juhtub, oinas.brixxx kirjutasCOLONKas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.Forza kirjutasCOLONKui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.
Re: Teine mees
Seda kutsutakse off topic'ks ehk sa ei räägi otseselt enam sellest filmist, mida võiksid ka vältida üldiselt.brixxx kirjutasCOLONOkei, ma ei teadnud, et see on spoilimine, pigem arvasin, et spoilimine on see, kui loetlen liiga palju teisi filme, rääkin teiset filmist või räägin liiga palju näitlejatest.
Hetkel on see teema ka off topic...
Re: Teine mees
brixxx kirjutasCOLONÜhe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.
Väga hea arvustus.
Tõsiselt - see temaatika, et Lian teeb selliseid "Taken" laadseid jurtse nagu tosina kaupa ... keegi peab sellele tähelepanu juhtima.
- brixxx
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 927
- LiitunudCOLON 19. Detsember 2011, 12:53
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Teine mees
Selliseid filme on tal viimasel ajal jah palju välja tulnud, kuigi pean tunnistama, et mulle sellised filmid meeldivad, lemmik on ''Taken'' ja lahe on ka ''Unknown'', kuigi mulle tunduvad need filmid mõlemad sama tootja omad ja sarnased. Vahelduseks võiks temalt tulla midagi teistsugust välja nt. ''Gun Shy'' ja ''The Haunting''.adi kirjutasCOLONbrixxx kirjutasCOLONÜhe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.
Väga hea arvustus.
Tõsiselt - see temaatika, et Lian teeb selliseid "Taken" laadseid jurtse nagu tosina kaupa ... keegi peab sellele tähelepanu juhtima.




