Neljapäev
ModeraatorCOLON Meeskond
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Neljapäev
Neljapäev
Thursday
Endine Los Angelese narkodiiler Casey (Thomas Jane) elab nüüd Houstonis, olles oma musta mineviku selja taha jätnud ja alustanud nüüd eduka arhitekti ja abielumehena. Ühel päeval koputab aga üks mineviku varje - Nick (Aaron Eckhart) - tema uksele ning toob endaga kaasa salapärase kohvri, mille avamisele Casey lihtsalt vastu panna ei suuda. Leides sealt oma paar kilo narkootikume, laseb Casey kõik vihahoos kraanikausist alla. Peagi aga ilmuvad tema ukse juurde kõiksugu kriminaalsed tegelased, kes on tulnud hävitatud kraami nõutama. Caseyl tuleb üks põrgulikult pikk neljapäev...
Täielikku tutvustust loe siit.
Thursday
Endine Los Angelese narkodiiler Casey (Thomas Jane) elab nüüd Houstonis, olles oma musta mineviku selja taha jätnud ja alustanud nüüd eduka arhitekti ja abielumehena. Ühel päeval koputab aga üks mineviku varje - Nick (Aaron Eckhart) - tema uksele ning toob endaga kaasa salapärase kohvri, mille avamisele Casey lihtsalt vastu panna ei suuda. Leides sealt oma paar kilo narkootikume, laseb Casey kõik vihahoos kraanikausist alla. Peagi aga ilmuvad tema ukse juurde kõiksugu kriminaalsed tegelased, kes on tulnud hävitatud kraami nõutama. Caseyl tuleb üks põrgulikult pikk neljapäev...
Täielikku tutvustust loe siit.
Viimati muutis 1, Ralf, muudetud 10 korda kokku.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Väga andekas tarantinohõnguline film. Päris huvitav on teooria, et selle filmi lavastaja Skip Woods on Tarantino pseodonüüm, samas ei tahaks ma uskuda, et Quentin oleks kirjutanud nii saasta stsenaariumi nagu seda on filmil "Swordfish". Igatahes "Thursday" hiilgab lisaks kõrgeastmelisele vägivallale ka väga mõnusa musta huumoriga. Sündmuspaigaks on peaaegu ainult üksainus maja, üksikud karakterid on vägagi mitmetahulised (kriminaalsed muidugi kõik) ja vaimukus ei lange hetkekski. Muudkui möll käib ja vungi maha ei keerata. Natuke pikem film oleks võinud olla, see lõpp tuli kuidagi jõle järsku... samas võib see olla märk sellest, et film meeldis ikka väga.
PS. Algusstseen on üks haaravamaid stseene vist üldse. Saab pisarateni naerda ja kui selle peale satud, siis vaatad filmi lõpuni ka (nagu juhtus minuga).
9/10
PS. Algusstseen on üks haaravamaid stseene vist üldse. Saab pisarateni naerda ja kui selle peale satud, siis vaatad filmi lõpuni ka (nagu juhtus minuga).
9/10
Viimati muutis 1, Ralf, muudetud 16 korda kokku.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
Re: Neljapäev
ahh , eriti haigelt hea film , no suuuuper ..ütlen kohe alguses ära , et väga tugev üheksa , kümmekümme oleks tulnud siis kui film oleks ehk mingi pool tundi pikem olnd .
aga film iseenesest , irw ...algusestseen ( Y ) ja kui see stseen läbi saab siis tuleb ette *SOLD*
, ja soldud ta oligi , filmi vältel ei hakka mitte kordagi igav , näitlemised on tasemel , kõik kes selles kaasa lõid sobisid siia , mmm eriti see super lits
, lisaks sellele et see üli stiilne krimka on , on sellese nii palju huumorit vürtsitatud et...haha , see jamaika vana ja peale mahvi tegemist see adopteerimis onu , oli ju ilmselge et casey ei suutnud naeru ertiti kinni hoida
ma ei oska absoluutselt mitte millegi kohta viriseda selle hiti puhul , eriti kõva film , tahaks juba uuesti vaadata
SOOVITAN KÕIGILE .
aga film iseenesest , irw ...algusestseen ( Y ) ja kui see stseen läbi saab siis tuleb ette *SOLD*
SOOVITAN KÕIGILE .
Re: Neljapäev
Damn Loop, su teksti lugemine on lihtsalt keeruline. Nagu üritaks epileptikust setust aru saada.
Anyway, see film teenis kinodes $1,971 (loe: alla 2000 dollari), esilinastudes ainult kahes kinos. Süüdi oli vist filmi levitaja Polygram/USA pankrott nädal peale filmi väljatulekut. Põmsti oli see film aastaid in "no man's land" - mõned väidavad siiani, et tehniliselt pole sellel filmil omaniku mida on aga väga raske uskuda kuna film on tugevas kultusstaadiumis juba aastaid.
Anyway, see film teenis kinodes $1,971 (loe: alla 2000 dollari), esilinastudes ainult kahes kinos. Süüdi oli vist filmi levitaja Polygram/USA pankrott nädal peale filmi väljatulekut. Põmsti oli see film aastaid in "no man's land" - mõned väidavad siiani, et tehniliselt pole sellel filmil omaniku mida on aga väga raske uskuda kuna film on tugevas kultusstaadiumis juba aastaid.
Re: Neljapäev
pakun et sa said aru et mulle ei meeldi see film jah ? , mis mu jutus nii keerulist siis on ? ...said praegu aru ikka mis ma küsida tahan ?adi kirjutasCOLONDamn Loop, su teksti lugemine on lihtsalt keeruline. Nagu üritaks epileptikust setust aru saada.
Re: Neljapäev
Sain aru, et sulle see film meeldis. Mulle ka meeldis. High Five!
Re: Neljapäev
i only got three 


