Karje 4

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Karje 4

Postitus Postitas Rain »

Karje 4
Scream 4 (2011)

Möödunud on kümme aastat ja Sidney (Neve Campbell), kes on tänu enda kirjutatud omaabi raamatule uuesti oma eluga järje peale saanud, naaseb taas Woodsborosse, kus leiab aset tema raamatu viimane esitlus. Kuid tema sealviibimine meelitab välja ka Kummitusnäo, mis paneb viimsegi väikelinna elaniku suurde ohtu.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas JazZ- »

"You forgot the first thing about remakes - don't fuck with the original."
stiilis laused + Scream'ile omane muu fun fun fun = parem, kui 2. ja 3 osa,
AGA minu suureks pettumuseks, ei olnud ka seekord mõrvariks ära flippinud Dewey, nii et üle 1/10 ei pane.

... samas
Spoiler :
lõpplahendus minu ideest väga ei erinenudki, nii et...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Esimesele osale sarnast pingelist kassi-hiire mängu ja pikemaid põnevamaid tagaajamisstseene oleks võinud tunduvalt rohkem olla, kuid üldiselt võis rahule jääda - see eneseteadlik meta-lähenemine, "movie inside a movie inside a movie" sarnased trikid ja huumor olid enamjaolt üsna paigas. Peaosatäitjad olid kõik sümpaatsed. Üht asja tegi neljas jagu isegi 2. ja 3. osast minu arust paremini:
Spoiler :
Jilli ja Charlie hullumeelsus oli üllatavalt usutav, lausa Billy'le ja Stu'le võrdväärselt.
Jah, täitsa meeldis!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Subtiitrid ei kõlvanud küll kuskile.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Soprano kirjutasCOLONSubtiitrid ei kõlvanud küll kuskile.
Ja kuidas film oli?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Scream 4 on 4/10 vilm.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Kindel, et esimest osa silmas ei pea? Sest minu arusaamist mööda on see ainus, mida sa neist näinud oled, ehkki ilmselt mitte sedagi terviklikult?

Filmiga seoses veel:
Spoiler :
Liiga vägisi üritati Trevorist tapja muljet jätta, see oli kohe alguses üsna ebausutav.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas JazZ- »

Ralf kirjutasCOLONFilmiga seoses veel:
Spoiler :
Liiga vägisi üritati Trevorist tapja muljet jätta, see oli kohe alguses üsna ebausutav.
Spoiler :
Noh, ausalt öeldes kartsin ma, et Trevor on mõrvar just selle meelega tapja mulje jätmise pärast, kuna esimeses filmis põhimõtteliselt seda ju tehtigi. Kuigi Scream 1's töötas see efekt pigem vastupidiselt - esimene kahtlusalune üldjuhul tegelik mõrvar pole, nii et selged viited, mis Billie paha olemisele vihjasid, panid just arvama, et poiss on KINDLALT süütu. Aga ei...
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 2223
LiitunudCOLON 28. Detsember 2004, 23:57
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Kaido »

aga ilusad naised mängisid filmis, peab mainima!

muidu süzeelt suurem asi ei olnud: 5/10
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Tüürrrr - nii tahaks näha juba - early review'd olid küll head - siin nüüd vastakad arvamused ergo ei teagi, mida oodata.

EDIT: RT on närune 58, nii et :?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas JazZ- »

Forza kirjutasCOLON....siin nüüd vastakad arvamused ergo ei teagi, mida oodata.
Jap, vastakad indeed - hinded varieeruvad 5/10-st 6/10-ni.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Ei tea, Ralfi jutust sai aru, et talle meeldib ja Soprano jutust et pigem ei meeldi.

Ja ffs, ma ju pean oma arvamust kujundama ainult selle vähese osa järgi, mis ei ole spoilerikastis, kuna ei taha enda muljeid rikkuda. Sorri, kui mingi osa kuskil kahe silma vahele jäi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Forza kirjutasCOLONEi tea, Ralfi jutust sai aru, et talle meeldib ja Soprano jutust et pigem ei meeldi.
Soprano ei käinud seda vaatamas, sitsib kuskil Rapla kaenlaaluses ja käib foorumis provotseerimise mõttes trollimas.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Põnev elu siis.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

No pole kahtlustki, et FV trollivõistluse panen mina kinni. Igav on siin "Rapla kaenlaaluses" mis teha. :(
Huvitav on muidugi hiljem näha, kas filmi ära näinuna hinne peab paika.
BUTTON_POST_REPLY