Küsitlus nr. 63 - Suve oodatuim film

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 516
LiitunudCOLON 12. September 2010, 20:48
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Sten »

aaii kurja.. millegi pärast jäi meelde, et suvel.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Just hiljuti tõsteti ümber jälle.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Transformers: Dark of the Moon
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1637
LiitunudCOLON 09. Juuni 2007, 09:06

Postitus Postitas KiiZ »

thor, lantern, captain america, smurfid
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Siit nimekirjast eriti midagi ei ootagi, ehk
  • Rise of the Apes
The Tree of Life tundub ka appealing.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4386
LiitunudCOLON 27. August 2008, 23:34
CONTACTCOLON

Postitus Postitas rauls »

uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLONSiit nimekirjast eriti midagi ei ootagi
Nõrk nimekiri. "Hanna" pakub ainsana natuke huvi.
Nimekirja väliselt ootan samuti väga "The Tree of Life'i".
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

No siit ikka mitmed ja mitmed puudu, aga koos Tree of Life`iga ootan kõige rohkem:

# Hanna
# Super 8
# X-Men: First Class
# Potter viimase osa teine pool


Alguses oli mingi huvi ka Laterna, Thori ja Ameerika vastu, aga esimese kahe trailerid näitavad, et ootamiseks polegi eriti põhjust. Ega ma lootnudki, et nad nüüd kuidagi erilisemad oleksid. Reynoldsi oma näeb eriti lapsik välja, kuigi äsja avalikustatud 4 minutilises klipis näidatu andis hästi mõista kuhu need sajad miljonid paigutati.
Thor on veel kuidagi, sest Asgard ja selle kodanikud koos Hopkinsiga tunduvad jube lahedad. Ja siiamaani paneb kukalt kratsima fakt, et filmi lavastajaks on Kenneth Branagh.

Nendest kõige rohkem tahaks näha Kapten Ameerikat. Idee ameeriklaste ideaale kaitsvast kangelasest ei saaks mulle veel vähem korda minna, aga II Maailmasõda, Hitler ja ta käsilased, Evans superhero`na, Weaving Red Skull`ina jne on mõjuvad põhjused, et seda natukene ikka oodata.

Nii et jah, paljuräägitud CG festivalist ootan halvimat ainult Green Lantern`ilt.

Kõik muu nimekirjas olulist ootusärevust ei tekita.
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 795
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas 0ll »

Super 8
+ Hanna
+ Piraadid, sest huvitab, kuidas mu lemmikkaamera selles žanris hakkama saab. btw epic 2012. aasta tuleb epic. (Hobbit, Prometheus, Spiderman ja veel igast värki - kõik Epicuga!
Spoiler :
EPIC!
Kõik selle aasta laternad ja kaptenid jätavad suht külmaks. Kui väga purju ei joodeta, siis vaevalt neist ühtegi üldse kinno vaatama satun...
Kui siis vana X-Meni fännina First Classi, aga kõmu filmi valmimise ümber ei tõota head - kiiruga (ja lohakalt?) kokku klopsitud tükk
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Re: Küsitlus nr. 63 - Suve oodatuim film

Postitus Postitas Ronet »

  • Thor
  • X-Men: First Class
  • Green Lantern
  • Captain America: The First Avenger
Kindlasti peaks Hannat ja teisi ka ootama, kuid ma pole nendega üldse kursis. Marveli/DC asju oskan vähemalt oodata. Kui see meigib senssi. :)
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 254
LiitunudCOLON 08. Jaanuar 2011, 21:58

Postitus Postitas P2ppin »

Ilmselt vaatan siit enamiku ära, aga sellist filmi polegi, mida tahaks kohe kindlasti kinno vaatama minna. Hääle saavad viimane Potteri film ning Piraadid.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Summer Movie Wager | Top 10 Grossing Films of 2011? (mingi loll reklaam on alguses)
Saab siis sügisel näha, kuidas nende ennustused täppi läksid. Eelmine aasta ennustas /Film Peter kõige paremini.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Pilt
BUTTON_TOPIC_LOCKED