Oscarid 2011

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 795
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas 0ll »

Soprano kirjutasCOLONKus on David Fincher?
Lohetätoveeringut filmib. Suurematest tegijatest oli Bale ka puudu.

Mulle meeldis see pilt:
Pilt
Spoiler :
I'm gonna crush you like a bug!
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
The Fan
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 3
LiitunudCOLON 21. Veebruar 2011, 01:44

2011 Oscari Gala

Postitus Postitas The Fan »

Kas keegi teab, mis kanalilt saaks Starmani digi TV-lt otseülekande kätte ?
või üldse mis eesti kanalilt?
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Kõige tõenäolisem on Nelonen'i või PRO 7 pealt vaadata. Neist viimast peaks nägema ka Starmani digiTV-ga, kui tellida 1.85€ maksev Euroopa pakett. Samasugust võimalust pakub ka Elion.
The Fan
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 3
LiitunudCOLON 21. Veebruar 2011, 01:44

Postitus Postitas The Fan »

selge, suured tänud. Seda vist peast nii ei oska öelda, aga kas nemad loevad peale ka? Arvestades et tegemist on otseülekandega siis ma loodan et nad ei dubleeri. Aga kui olete varem sellelt kanalilt vaadanud siis ehk oskate öelda kas PRO 7 kanalil dubleeritakse ka Oscarite jagamist ?
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

The Fan kirjutasCOLONselge, suured tänud. Seda vist peast nii ei oska öelda, aga kas nemad loevad peale ka? Arvestades et tegemist on otseülekandega siis ma loodan et nad ei dubleeri. Aga kui olete varem sellelt kanalilt vaadanud siis ehk oskate öelda kas PRO 7 kanalil dubleeritakse ka Oscarite jagamist ?
Don't mention it. ;-)
PRO 7 ei tohiks dubleerida minu teada, ehk keegi kinnitab või lükkab ümber homme.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Pro7 laseb väga rahulikult vaadata ja ei dubleeri üldse. Red Carpeti ajal nii pole väga. Aga otseülekande ajal küll.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

Kahjuks ei näidata väljaspool Soomet Nelonen'i juba aastaid. Muidu oli seal kõige parem Oscarite ülekanne. Reklaamide ajal diskussioon stuudios etc.

Uurisin Star!'i kava ja tundub, et nad vähemalt otse see aasta Oscareid üle ei kanna. Peab vist jälle euro paketi tellima. :

Tho päev/öö varem kannavad nad Indie Spirit Awards'e lives üle.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Nonii, Tanel Toom on punasel vaibal kaadrist läbi käinud. Nice!!!
The Fan
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 3
LiitunudCOLON 21. Veebruar 2011, 01:44

Postitus Postitas The Fan »

praegu dubleerivad küll karmilt. Loodetavasti see nali lõppeb kui gala ise pihta hakkab..
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Tulge siis ikka IRC'i ka, eks? ;-)
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

Ralf kirjutasCOLONTulge siis ikka IRC'i ka, eks? ;-)
ma mitu korda üritanud Leveli õpetussõna järgi, mingi pasa viskab ette


Striimi otsimine oli ka paras nuss, aga õnneks Neloneni peale sai kukutud.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

ruut kirjutasCOLON
Ralf kirjutasCOLONTulge siis ikka IRC'i ka, eks? ;-)
ma mitu korda üritanud Leveli õpetussõna järgi, mingi pasa viskab ette
Mul oli ka mingi jama sellega, läksin ChatZilla peale üle jälle.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas JazZ- »

Rõõmus #Filmiveeb on rõõmus:


Achievement in directing: Tom Hooper "The King's Speech"
Spoiler :
[06:02] <+hau> BLASPHEMY
[06:02] <+rezpekt> tuar
[06:03] <+Level_> TÜRAAAAAAAAAAAAAAAAA
[06:03] <@Garli> minge persse
[06:03] <+Spellbound> the fucking fuck
[06:03] <+hau> its wrong
[06:03] <+uLtImAtEcRiTiC> mida vittu
[06:03] <+hau> ITS WROOAAAAAAANG
[06:03] <+uLtImAtEcRiTiC> EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
[06:03] <+Level_> fdkfsjfisjdfisdjgisägisägsioäghsäghsdqagfäsegfshg!
[06:03] <+Spellbound> jobud
[06:03] <+uLtImAtEcRiTiC> kƵige hullem variant
[06:03] <+rezpekt> king's shit = best picture
Best motion picture: "The King's Speech"
Spoiler :
[06:36] <+Spellbound> faaakkkkkkk
[06:36] <+breakout> tra
[06:36] <+uLtImAtEcRiTiC> persse, mõttetu üritus jälle
[06:36] <+hau> standard
[06:36] <+Spellbound> nii faking ootuspärane
[06:36] <+Level_> hakkan nutma
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

Aitäh JazZ-, et näitasid neid vapustavaid reageeringuid... lmao :)) :)) :))
Ainult nende kiidusõnade pärast pean selle filmi ka ära vaatama :)) :)) :))
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Ma olen ikka südame põhjani pettunud.

Esiteks, gala oli igav. Vaatasin sel aastal ka Kuldgloobuste ja BAFTAde jagamist ning mõlemad olid meelelahutuslikust aspektis palju paremad. ABC ja Akadeemia püüe muuta üritust noorte õhtujuhtidega atraktiivsemaks kukkus läbi, sest terve õhtu parimaks hetkeks oli kõige vanema inimese esinemine = 94-aastane Kirk Douglas varastas kogu show.

Edasi auhindade juurde. Kõige suurem fiasko oli parima lavastaja kategoorias. Tom Hooper oli kõikidest nominentidest kõige vähem seda auhinda väärt, kuid ometi ta võitis. Vaadake teisi nominente: Aranofsky ja Fincher. Must luik ja Sotsiaalvõrgustik on mõlemad keskmisest märgatavalt riskantsemad ja keerulisemad projektid, mis nõuavad lavastajalt visiooni ja kindlat kätt. Mõlemad said enda tööga väga hästi hakkama. Kuninga kõne on nende kõrval väga riskivaba ja kerge projekt. Väga igav pealakauba. Pärast selle auhinna väljakuulutamist oli muidugi täiesti selge, et ka parima film Oscar läheb Kuninga kõnele, sest üldjuhul on need kategooriad omavahel väga tugevalt seotud. Peale nende kahe auhinna erilisi pettumusi ega üllatusi polnudki. Tanel Toomist on muidugi kahju, kuid ilma kõiki lühifilmi nominente nägemata on raske hinnanguid jagada ja järeldusi teha. Ilmselt ei saa ma seda ka kunagi teha, sest lühifilmide kategooriad juba on sellised... üldiselt huvitavad need ainult asjaosalisi endid.

Aga jah, kuigi ma olen väga pettunud siis mingeid "järgmisel aastal ei vaata" stiilis lubadusi ma ei jaga. Muidugi vaatan, kasvõi võistlusliku aspekti pärast.
BUTTON_POST_REPLY