Kuidas ma veetsin selle suve

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Kuidas ma veetsin selle suve

Postitus Postitas Soprano »

Kuidas ma veetsin selle suve
How I Ended This Summer (Kak ya provyol etim letom)



Polaarthriller usaldusest ja andestusest kahe mehe vahel eraldatud saarel.

Meteoroloogiajaama staažikas juht Sergei ja noor praktikant Pavel töötavad üksikul Põhjajäämere saarel, mille ainus sild välismaailma on raadioside peajaamaga. Aastaid isolatsioonis oma radioaktiivsest keskkonnast vaatlusandmeid edastanud Sergei usaldab kord vahikorra Pavelile. Peajaamast saabuvad aga halvad uudised ning edastamise asemel asub Pavel neid varjama. Ta loodab, et varsti saabub laev, mis tema suveseikluse lõpetab. Halvad ilmaolud lükkavad aga randumise teadmata tulevikku ning hirmunud Pavel otsustab põgeneda stiihilise looduse suunas.

"Kuidas ma veetsin selle suve" on Vene uue põlvkonna režissööri Aleksei Popogrebski ("Koktebel", "Lihtsad asjad") kolmas täispikk mängufilm, mille visuaalselt võimsate kaadrite eest vastutab tunnustatud dokumentalist Pavel Kostomarov. Film pälvis 60. Berliini Filmifestivalil Hõbekarud parima operaatoritöö (Pavel Kostomarov) ja meespeaosatäitmiste eest (Grigori Dobrõgin, Sergei Puskepalis).

http://www.kino.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
bulgaarlane
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 65
LiitunudCOLON 22. Veebruar 2011, 01:04
CONTACTCOLON

Postitus Postitas bulgaarlane »

Venemaalt tuleb järjest enam väga huvitavat kraami. Selle vhilmi vaatane ei tohiks kellelegi halba teha.
BUTTON_POST_REPLY