Trollikütt
Trollhunter (Trolljegeren) (2010)
Kolmeliikmeline grupp õpilasi loodavad teha dokumentaalfilmi karutapja Hansist (Otto Jespersen). Hans keeldub enda tegevuse filmimisest korduvalt, kuid Finn otsustab sõpradega talle siiski metsa järgneda - seal leiavad nad aga midagi kõvasti suuremat ja vihasemat kui karud. Tuleb välja, et Hans on hoopis elukogenud professionaalne trollikütt.
Loe täielikku tutvustust siit
Trollikütt
ModeraatorCOLON Meeskond
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Trollikütt
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Täitsa lõbus ning kaasahaarav Norra folklooril üles ehitatud found footage film oma eelarve kohta üsna korralike eriefektidega ja muheda huumoriga. Nuriseks vaid veidi liiga kõrge produktsiooniväärtuse üle, pisut odavama kaameraga oleks lõpptulemus ehk tsuti usutavam ja realistlikum tulnud. Vaadates ei tekkinud justkui tunnet, et vaatan ehtsaid linte, mis selle alamžanri keskne idee ju ongi. 7/10
Häiris ka, et loomaarst trolli veretilka kahe mikroskoobislaidi vahele ei pannud, kuid see oli väike detail.
Häiris ka, et loomaarst trolli veretilka kahe mikroskoobislaidi vahele ei pannud, kuid see oli väike detail.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- MNC
- Sõrmuste Isand

- PostitusiCOLON 391
- LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:46
- AsukohtCOLON Tarbatu
- CONTACTCOLON
Häiris jah see mockumentary ja "tavalise" seiklusfilmi vahel edasi-tagasi kargamine, et korra oleks nagu tahtnud ühte ja siis jälle teist. Foklooriseletusi oleks võinud ka kordades vähem olla ja no...mitut eri liiki trollid kes omavahel veel sõdivad ka ? Ah, mingu persse.
Trolljegeren: 6/10
Trolljegeren: 6/10
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"
http://realmnc3.blogspot.com/
http://realmnc3.blogspot.com/
- lostinthemist
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 2195
- LiitunudCOLON 02. Veebruar 2006, 01:43
- AsukohtCOLON Lõuna-Korea
Kõige meeldejäävam hetk filmis: võttemeeskond on pimedas metsas, üks pomps jookseb võsast välja ja karjub täiest kõrist: "TROLL~!!"
"The Troll Hunter" on väga mõnus film, mida vaadata koos seltskonnaga. Eriefektid olid üllatavalt korralikud, lugu üsna lihtne ja kaasahaarav. Nõustun Ralfiga, filmi tegijad suutsid antud teema väga hästi siduda Norra folklooriga. Eriti tabav oli see, kuidas lagedal platsil kaklesid kunagi trollid.
7/10
"The Troll Hunter" on väga mõnus film, mida vaadata koos seltskonnaga. Eriefektid olid üllatavalt korralikud, lugu üsna lihtne ja kaasahaarav. Nõustun Ralfiga, filmi tegijad suutsid antud teema väga hästi siduda Norra folklooriga. Eriti tabav oli see, kuidas lagedal platsil kaklesid kunagi trollid.
7/10
- Rasmus
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 5071
- LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
- AsukohtCOLON Hawkins
- CONTACTCOLON
Re: Trollikütt
Film oli hästi tehtud ja see käsikaamera stiil ei häirinudki. Viimane troll oli täitsa tõepärane, kuigi ega ülejäänudki väga halvasti tehtud polnud. Aga seda "kaasahaaravust" jäi väheks. Usun, et see on konkurentsitult parim film, mida vaadata, kui on plaan teha reis Norrasse või lihtsalt huvi trollide ja Norra folkloori kohta, aga tundub, et "konkurentsitult" sõna kõige otsesemas mõttes.
Hindeks panen 5/10, kuna see on esimene Norra film, mida ma näinud olen ja pole nende filmindusega absoluutselt kursis. Kui see oleks Eesti film, siis oleks hinne kõrgem, kui USA oma, siis võib-olla veidi madalam.
Hindeks panen 5/10, kuna see on esimene Norra film, mida ma näinud olen ja pole nende filmindusega absoluutselt kursis. Kui see oleks Eesti film, siis oleks hinne kõrgem, kui USA oma, siis võib-olla veidi madalam.