Oscarid 2011

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1030
LiitunudCOLON 05. September 2009, 13:05
CONTACTCOLON

Postitus Postitas adi »

No mina teeksin tiritamme kui True Grit ja Winters Bone platsi puhtaks teeks.
Kuningas veel nägemata, seega äkki hoian hoopis valedele filmidele pöialt, kes teab.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Mubi.com'is on ka auhinnamäng. Kõikide 100% täpsusega ennustajate vahel jagatakse $100000.

Praegu on selline olukord (minu ennustused on rohelisena märgitud):
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1030
LiitunudCOLON 05. September 2009, 13:05
CONTACTCOLON

Postitus Postitas adi »

http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... ngs-Speech

kiire õppefilm teemal "Kuida Püüda Oscarit"
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Mida, 100k jagavad ära, kui kõigiga täppi? Peaks siis ka süvenema hakkama. Tavaliselt olen iga aasta rohkem ennustanud neid, mida tahan, et võidaks, mitte neid, mida arvan, et võidavad. Näiteks There Will Be Bloodile andsin BP ja Benjamin Buttonile samuti. See aasta tundub aga palju huvitavam olevat ning BP on üle aastate jälle väga-väga huvitavalt tasavägine. Can't wait to see how it plays out.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Mulle meeldib arvata, et Akadeemia meelest oleks õiglane anda parima filmi Oscar "The Social Network"-ile ja parim meespeaosa Colin Firthile... aga valdab aimdus, et "The King's Speech" saab siiski BP. Sorkini võit on küll üsna kindel.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Ja ma olen siiski ka sellel arvamusel, et lavastaja järgi pannakse asjad paika. Rääkimata muidugi sellest, et lavastaja oscari mitteandmine Fincherile oleks ülim ebaõiglus. Ja kui lähekski erinevalt need 2 Oscarit, siis on järjekordne Crash/Brokeback Mountain
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Õiglus oleks jalule seatud, kui "The Social Network" saaks BP, Firth meespeaosa ja Coenid lavastajatöö eest - kõik võidavad.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

No Firthi oma on 100% kindel - teised 2, mis sa välja tõid, on lahtised.
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 795
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas 0ll »

Unustage ära oma "lahtine BP". Kuninga kõne võit on vähemalt sama kindel kui eelmise aasta Waltzi ja Bigelow (kui parim lavastaja) auhinnad.
Isegi Tema Majesteet vaatas ja kiitis :), Weinsteinide pressiteade oli ka kuld:
The Weinstein Company (TWC) is honored to learn that Her Royal Highness, Queen Elizabeth, has enjoyed a private screening of THE KING’S SPEECH, as reported by Duncan Larcombe, Royal Editor, in today’s edition of The Sun. The film, directed by Tom Hooper and written by David Seidler, tells the story of Her Majesty’s father, King George VI, as he struggles to overcome a crippling speech impediment while grappling with his sudden, unexpected ascension to throne and the mounting danger of Nazi Germany.
LUKUS!


Muide, kas Filmiveeb oma Oscareid ei taha valida? Või kattuks liiga palju "Aasta tegijatega"? (kuigi hetkel rohkem filme ära nähtud ja valik esinduslikum)
Ma olen igal aastal tutvusringkonnas väikese küsitluse korraldanud. Eelmiseks korraks tegin vähe kenama lehe. Kui on soovi, võib seda kasutada - parim film + 10 "lihtsamat" kategooriat
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Lootus sureb viimasena!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Leia pildilt Tanel Toom:
Pilt

8)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Armas, et Natalie seisab kohe Oscari kõrval. Tuletab jälle meelde, et LiveForThis on varsti 1€ võlgu. :P
Kus on David Fincher?
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1030
LiitunudCOLON 05. September 2009, 13:05
CONTACTCOLON

Postitus Postitas adi »

mille eest John McClane seal seisab (ülevalt teine rida, oscarist paremal)?

Reznor on nagu tolmuimejate müügimeeste aastakokkutulekult tulnud.
BUTTON_POST_REPLY