Oscarid 2011

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

"The Kids Are All Right" on ka kordi parem, kui "Inception".
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Ralf kirjutasCOLON"The Kids Are All Right" on ka kordi parem, kui "Inception".
Enrique, ära nüüd ärritu! No grudges, eksole.

Nolan ja Leonardo oleks võinud ju vähemalt nominatsiooni saada. Nendest Oscar-bait pisarakiskujatest on juba kergelt siiber.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 254
LiitunudCOLON 08. Jaanuar 2011, 21:58

Postitus Postitas P2ppin »

Nolan üle kümne aasta juba häid filme vändanud ning endiselt puudub parima lavastaja nominatsioon. Bull sh*t, aga nagu eelpool mainitud, siis ei tule üllatuseks. Sellised filmid nagu tema teeb ei lähe lihtsalt akadeemiale peale.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Jep, Sorkinit algul ei näinud, seega oligi mini heart-attack käbe tulema. Leonardo oleks võinud ka kahe ülihea filmi eest saada nomi.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4386
LiitunudCOLON 27. August 2008, 23:34
CONTACTCOLON

Postitus Postitas rauls »

Mul äärmiselt hea meel, et "Winter's Bone" kandideerib parimale filmile, ja et üldse sai koguni 4 nommi (Y). Tahaks kohe Akadeemiat kiita. Väga positiivne, et "vanamoodsas" stiilis jooonisatud Euroopa animatsioon ("The Illusionist") jõudis väljavalitute hulka! "The Social Networki" suure edu üle tunnen ka head meelt, kuna see film on iga kandi pealt tõeline tippklass. Muidugi Tanel Toomi pääs 5 parima sekka on väga kena üllatus.

Selgeks sai ka see, et "Inception" ei võida parima filmi oscarit (ega ma ei kurvasta ka), kuna lavastuse nommist jäädi ilma. Pettunud, et "Shutter Island" ei saanud midagi.
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 795
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas 0ll »

Sellega on nüüd lõplikult tõestatud, et Akadeemial on tõepoolest haugi mälu - "Shutter Islandi" null piiksu, kuigi võimalikke kategooriad oli palju. "Winter's Bone" edu üle tõesti hea meel... ja peaaegu sama hea meel, et "Towni" välja tõukas.
"True Griti" 10 nominatsiooni üllatas, aga juba homme õhtul näeb what's what
Eestlane suures mängus! Väga muljetavaldav saavutus.

Keskmisest põnevam Oscarimöll
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

  • Olen pettunud veel:
  • The Town oleks võinud nommi saada,
  • Kuidas Mark Wahlberg The Fighter'i puhul välja jäi? :?
  • Matt Damon for Supporting Actor anyone?
  • Sam Rockwell.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Kümme parima filmi nominenti on siiski liiga palju. Kui varem oli juba nominatsioon mingi näitaja, siis nüüd kipub selle tähtsus vähenema. On ju täiesti selge, et pooltel nominentidest pole võimalustki võita. Lavastaja nominatsioone on ju vaid viis ning üldiselt kipub nii olema, et kui selles kategoorias isegi nominatsiooni ei saa siis parima filmi auhinnast võid ainult unistada.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

eerik kirjutasCOLONOn ju täiesti selge, et pooltel nominentidest pole võimalustki võita.
jep, 100% nõus. Kohatäitjaid oli juba 5 nominendiga. Mis siis veel 10-st rääkida
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1030
LiitunudCOLON 05. September 2009, 13:05
CONTACTCOLON

Postitus Postitas adi »

"Nominated for Academy Award" kiri DVD karbil on korralik rahamagnet. Sõna "Sundance" ka paha ei teeks.
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 795
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas 0ll »

Kas kõik on šokis või lihtsalt ei huvita, et pole DGA (lavastajate gildi) auhindu kommenteerinud...
Tom Hooper (The King's Speech) võttis ära. Kuigi PGA JA DGA võidud ei garanteeri veel Oscarit (Crash lõi Brokebacki ja Shakespeare Private Ryanit), on King's Speech hetkel selgelt paremas seisus. Uhke lõpuspurt. Mulle isiklikult selline asjade käik ei meeldi, aga mis teha...

Oscarinommide erimöla ka väljas: Filmimöla 112

edit: http://www.youtube.com/watch?v=HJ01HoQGdYU
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Stirrib jah asju põnevamaks. Siiski olen veel ise Social Networki poolt, kuigi pole näinud King's Speechi, aga vähemalt on elektrit õhus natukenegi.
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 795
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas 0ll »

Game over, mofos!
Kuninga kõnel SAGi parima näitlejaansambli auhind ka käes. Üks film on ajaloos PGA, DGA ja SAGi preemiaid eiranud ja see on Braveheart. TSN ei ole Braveheart. Nii et võib lukku panna... Parima lavastaja koha pealt on veel kerge kahtlus.

Teised SAGi võitjad:
FILM:
Female Actor in a Leading Role: Natalie Portman, Black Swan
Male Actor in a Leading Role: Colin Firth, The King’s Speech
Female Actor in a Supporting Role: Melissa Leo, The Fighter
Male Actor in a Supporting Role: Christian Bale, The Fighter
Stunt Ensemble in a Motion Picture: Inception


TV:
Male Actor in a TV Movie or Miniseries: Al Pacino, You Don’t Know Jack
Female Actor in a TV Movie or Miniseries: Claire Danes, Temple Grandin
Male Actor in a Drama Series: Steve Buscemi, Boardwalk Empire
Female Actor in a Drama Series: Julianna Margulies, The Good Wife
Male Actor in a Comedy Series: Alec Baldwin, 30 Rock
Female Actor in a Comedy Series: Betty White, Hot in Cleveland
Ensemble in a Drama Series: Boardwalk Empire
Ensemble in a Comedy Series: Modern Family
Stunt Ensemble in a TV Series: True Blood
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Teeb tõesti murelikuks. Võiks siis vähemalt Fincherile lõpuks ära anda. Muidu on küll masendav.
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

Ei meeldi mulle selline asjade käik.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
BUTTON_POST_REPLY