Sisetöö

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Sisetöö

Postitus Postitas Soprano »

Sisetöö
Inside Job



Mis siis ikkagi juhtus 2008. aastal, kui kõigepealt varises Wall Street ning sellest tulenevalt raputas majanduskriiside laine kogu maailma?

"Inside Job" on film, mis üritab leida vastuse sellele küsimusele, pärides aru Ameerika juhtivate ülikoolide majandusteadlastelt, Wall Streeti tõsistelt player'itelt ja kahjukannatajatelt, seletades selle käigus üksipulgi lahti keerulised laenuskeemid, mille tulemusena (ja autori väitel täiesti teadlikult) rikastus äravalitute seltskond kõigi ülejäänute arvelt. "Inside Job" loob seose laenukontorite tegevuse, Ameerika rahandusjärelevalve, ülikooliprofessorite ja valitsuse majandusnõunike vahel, kelle kõigi rahalistes huvides oli teha nägu, et kõik on korras. Tulemusena ei jäänud USA'l üle muud kui "osta välja" skeemitamisega finantsraskustesse sattunud investeerimispangad ja õppetund on "Inside Job�i" poolt toodud järeldustes väga raske tulema...



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Ülihea dokk, suti keeruline ainult.
BUTTON_POST_REPLY