Paranähtused 2
ModeraatorCOLON Meeskond
Paranähtused 2
Paranähtused 2
Paranormal Activity 2 (2010)
Kristi (Sprague Grayden) ja Daniel (Brian Boland) on rõõmsameelne noorpaar, kes just kolisid oma uude kodusse, kus nad peagi hakkavad märkama arvatavaid sissemurdmisi. Et olla selles kindel, panevad Katie ja Micah majja üles kaamerad, et jäädvustada need saladuslikud sündmused. Kuid jäädvustatud lintidelt näevad nad midagi, mis on arvatavast palju hullem...
Loe täielikku tutvustust siit
Paranormal Activity 2 (2010)
Kristi (Sprague Grayden) ja Daniel (Brian Boland) on rõõmsameelne noorpaar, kes just kolisid oma uude kodusse, kus nad peagi hakkavad märkama arvatavaid sissemurdmisi. Et olla selles kindel, panevad Katie ja Micah majja üles kaamerad, et jäädvustada need saladuslikud sündmused. Kuid jäädvustatud lintidelt näevad nad midagi, mis on arvatavast palju hullem...
Loe täielikku tutvustust siit
Viimati muutis 3, Rain, muudetud 28 korda kokku.
- d4ncestyle
- Raevunud härg

- PostitusiCOLON 154
- LiitunudCOLON 31. August 2008, 16:58
- AsukohtCOLON pragu
- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Ega esimestki ei saanud. Kust see teine siis veel siia jõuab?
Tegelikult ei tea midagi. Äkki AcmeFilm toob ja saab ka näha seda ameeriklasi hullutavat õudusfilmi.
Tegelikult ei tea midagi. Äkki AcmeFilm toob ja saab ka näha seda ameeriklasi hullutavat õudusfilmi.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1
- d4ncestyle
- Raevunud härg

- PostitusiCOLON 154
- LiitunudCOLON 31. August 2008, 16:58
- AsukohtCOLON pragu
7/10
Film, mille esimene osa tegi olemise päris kõhedaks, sama saab öelda ka teise osa kohta. Suhteliselt sisukas ja müstiline, soovitan vaadata.
Järjest rohkem hakkab tulema sellise sisuga filme, hakkab tekkima juba see "Sae" ootuse ja siis pärast "maeiteamitmendatosamanüüdvaatan" tüdimuse tunne, loodan, et nad selle filmi ideed väga ära ei songi....
Film, mille esimene osa tegi olemise päris kõhedaks, sama saab öelda ka teise osa kohta. Suhteliselt sisukas ja müstiline, soovitan vaadata.
Järjest rohkem hakkab tulema sellise sisuga filme, hakkab tekkima juba see "Sae" ootuse ja siis pärast "maeiteamitmendatosamanüüdvaatan" tüdimuse tunne, loodan, et nad selle filmi ideed väga ära ei songi....
True, samas idee nagu oli ja teostus kah suht vinge, ei kurda...VEELSten kirjutasCOLONkuuldavasti plaanitakse ka kolmandat osa.. kõik hea solgitakse ära. Minu arvates oleks võinud juba esimene osa iseseisvaks filmiks jääda, järg ei tundunudki nii pingeline.
Minu arvates on see "Paranormal Enitity" kah sama filmi mingisugune järg või remake vms...
- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Rääkimata Paranormal Activity 2: Tokyo Night`istZinera kirjutasCOLONTrue, samas idee nagu oli ja teostus kah suht vinge, ei kurda...VEELSten kirjutasCOLONkuuldavasti plaanitakse ka kolmandat osa.. kõik hea solgitakse ära. Minu arvates oleks võinud juba esimene osa iseseisvaks filmiks jääda, järg ei tundunudki nii pingeline.
Minu arvates on see "Paranormal Enitity" kah sama filmi mingisugune järg või remake vms...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1
Nägu läks just hapumaks... Ma igaks juhuks ei hakka seda otsima ega vaatama, muidu on tõesti kahju nii hea filmi ära solkimisest järgede ja remake'dega.Spellbound kirjutasCOLONRääkimata Paranormal Activity 2: Tokyo Night`istZinera kirjutasCOLONTrue, samas idee nagu oli ja teostus kah suht vinge, ei kurda...VEELSten kirjutasCOLONkuuldavasti plaanitakse ka kolmandat osa.. kõik hea solgitakse ära. Minu arvates oleks võinud juba esimene osa iseseisvaks filmiks jääda, järg ei tundunudki nii pingeline.
Minu arvates on see "Paranormal Enitity" kah sama filmi mingisugune järg või remake vms...
Ei tea, mu meelest tõmbas frantsiis juba teise osaga endal jalad alt ja istub nüüd perseli.
LEVEL1 || super_efektiivne ||
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Minu arust see pidigi olema nüüd asendus "Saw"-le, ehk siis saab sellest filmiseeria, mis kestab oma viis osa.
Minu jaoks oli teine osa paras pettumus. Ööstseenid olid võrdlemisi creepy'id ja järjel oli samasugune mõnus pingeline slowburn build-up nagu esimeselgi, aga õieti hakkas lugu tööle viimase 15 minuti peal ja see ei olnud isegi midagi erilist. Kui eelmise jao esimene pool oli niisama kõhe ja teine pool tõeliselt hirmuäratav, siis järg suutis hoida õhus ainult kerget ohutunnet, millest ei piisanud. Lapse ja koera sisse toomine oli tore, kuid üldiselt jäi ka uudsusest vajaka. Tie-in esimese osaga oli muidugi vahva.
3/10
Minu jaoks oli teine osa paras pettumus. Ööstseenid olid võrdlemisi creepy'id ja järjel oli samasugune mõnus pingeline slowburn build-up nagu esimeselgi, aga õieti hakkas lugu tööle viimase 15 minuti peal ja see ei olnud isegi midagi erilist. Kui eelmise jao esimene pool oli niisama kõhe ja teine pool tõeliselt hirmuäratav, siis järg suutis hoida õhus ainult kerget ohutunnet, millest ei piisanud. Lapse ja koera sisse toomine oli tore, kuid üldiselt jäi ka uudsusest vajaka. Tie-in esimese osaga oli muidugi vahva.
3/10
Entity on tüüpiline mockbuster, mis ringleski Paranormal Activity 2 nime all, ennem kui film üldse kinodesse oli jõudnud.. nii tõmmati mind kui ka toakaaslast tillistZinera kirjutasCOLONTrue, samas idee nagu oli ja teostus kah suht vinge, ei kurda...VEELSten kirjutasCOLONkuuldavasti plaanitakse ka kolmandat osa.. kõik hea solgitakse ära. Minu arvates oleks võinud juba esimene osa iseseisvaks filmiks jääda, järg ei tundunudki nii pingeline.
Minu arvates on see "Paranormal Enitity" kah sama filmi mingisugune järg või remake vms...
No oli ikka kordades esimesest lahjam. See oli jah kahju, et film hakkas tuure üles kütma alles lõpus, kuigi keskosas oli ka mõningaid enam-vähem õudsaid kohti, kuid enamus olid sellised, mis üritasid olla hirmsad.
Üritasin terve filmi vältel koguaeg vältida äkkehmumist valmistudes vaimselt selleks koguaeg ette, aga suht mõttetult tegin seda.
Hirmsaid hetki - oli, kuid oleks võinud rohkem olla.
5/10
Üritasin terve filmi vältel koguaeg vältida äkkehmumist valmistudes vaimselt selleks koguaeg ette, aga suht mõttetult tegin seda.
Hirmsaid hetki - oli, kuid oleks võinud rohkem olla.
5/10
Re: Paranormaalne aktiivsus 2
Nonii, sai seegi ära vaadatud.
Minu jaoks küll sobis, täiesti samasse auku, nagu esimene film. Minu arvates oli esimesel filmil sama lugu, et tõeline äkshion ja pinge tõusis alles viimastel minutitel. Antud tüki puhul oli natuke laiem tegelaskond isegi kasuks esimese poole peal. Tore oli ka see üleminek esimesele osale. Tolle elemendi sissetoomine andiski sellele veidi sellist müstilisemat maiku, mis natuke puudu eelnevalt jäi. Parim moment oli muidugi
Muidugi, lõppude lõpuks ei saa salata, et tegu on järjega ning üldjoontes siiski sama nali. Aga kuna nende filmide ainuke nö arvestatav hindamisstandard on see kõhedus, mida suudab tekitada, siis pean panema ausa 6/10.
Jõuan vist Paranormal Activity 3 ka ära kütta veel tänaseks. Aga pean tõdema, et selle puhul hakkan juba vähem armu andma.
Btw, igaks juhuks ütlen, et ma pole mingisugune madalalaubaline sitavikat, kes kriiskab "polnud õudne" õudukaid vaadates (vähemalt sellise kitsama PA-suguse žanri puhul), vaadates seda keset päeva Mall of America südames. Ei, autentne kõik tuled kustu ja aknad kinni ja kõrvaklapid pähe.
Minu jaoks küll sobis, täiesti samasse auku, nagu esimene film. Minu arvates oli esimesel filmil sama lugu, et tõeline äkshion ja pinge tõusis alles viimastel minutitel. Antud tüki puhul oli natuke laiem tegelaskond isegi kasuks esimese poole peal. Tore oli ka see üleminek esimesele osale. Tolle elemendi sissetoomine andiski sellele veidi sellist müstilisemat maiku, mis natuke puudu eelnevalt jäi. Parim moment oli muidugi
Spoiler :
Jõuan vist Paranormal Activity 3 ka ära kütta veel tänaseks. Aga pean tõdema, et selle puhul hakkan juba vähem armu andma.
Btw, igaks juhuks ütlen, et ma pole mingisugune madalalaubaline sitavikat, kes kriiskab "polnud õudne" õudukaid vaadates (vähemalt sellise kitsama PA-suguse žanri puhul), vaadates seda keset päeva Mall of America südames. Ei, autentne kõik tuled kustu ja aknad kinni ja kõrvaklapid pähe.
There was a HOLE here. It's gone now.

