Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.
ModeraatorCOLON Meeskond
Kaido
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 2223 LiitunudCOLON 28. Detsember 2004, 23:57
CONTACTCOLON
Postitus
Postitas Kaido » 16. November 2010, 22:17
Kas külastad sel aastal PÖFF-i?
- jah, kindlasti
- ilmselt küll
- ilmselt mitte
- ei külasta
Kommentaarid ja arvamused siia!
CM-Girl
Ristiisa
PostitusiCOLON 4885 LiitunudCOLON 16. Juuli 2009, 22:48
AsukohtCOLON Paide
Postitus
Postitas CM-Girl » 16. November 2010, 22:30
Not this year.
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827 LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn
Postitus
Postitas JazZ- » 16. November 2010, 22:32
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
Kickflick
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774 LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn
Postitus
Postitas Kickflick » 16. November 2010, 22:35
Zinera
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599 LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41
Postitus
Postitas Zinera » 16. November 2010, 22:35
- ilmselt mitte
IlseV
Ristiisa
PostitusiCOLON 1816 LiitunudCOLON 13. August 2008, 20:12
Postitus
Postitas IlseV » 16. November 2010, 22:36
JazZ- kirjutasCOLON uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
rauls
Ristiisa
PostitusiCOLON 4386 LiitunudCOLON 27. August 2008, 23:34
CONTACTCOLON
Postitus
Postitas rauls » 16. November 2010, 22:38
Üritan vähemalt 15 filmi ära vaadata.
Imelik on aga see, et paljud filmisõbrad väldivad PÖFFi.
Spellbound
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527 LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON
Postitus
Postitas Spellbound » 16. November 2010, 22:45
Külastan nii et vähe ei ole. Käin täpselt nii palju kui aeg, kava, tervis ja mõistus lubab. Kui hakkab ikka pilti eest viskama, siis peab koju magama minema, aga muidu olen kino nautimas
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Garli
Ristiisa
PostitusiCOLON 3695 LiitunudCOLON 23. Detsember 2008, 17:19
Postitus
Postitas Garli » 17. November 2010, 00:04
- ei külasta
liiga kauge + rahapuudus
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749 LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON
Postitus
Postitas Ralf » 17. November 2010, 03:06
Soprano
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748 LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON
Postitus
Postitas Soprano » 17. November 2010, 05:17
Ralf saab ka lõpuks PÖFFi süütusest lahti.
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749 LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON
Postitus
Postitas Ralf » 17. November 2010, 05:23
Ja millal sina oma niisama süütusest?
Soprano
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748 LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON
Postitus
Postitas Soprano » 17. November 2010, 06:52
Ralf kirjutasCOLON Ja millal sina oma niisama süütusest?
Pakud?