Õigeks ajaks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Õigeks ajaks

Postitus Postitas Soprano »

Õigeks ajaks
Due Date



Peter Highman (Robert Downey Jr.) ootab oma esimese lapse sündi ning tähtajani on jäänud viis päeva. Peter kiirustab komandeeringust koju, kuid Atlanta lennujaamas varisevad mehe plaanid kokku, kui juhuslik kohtumine algaja näitleja Ethan Tremblayga (Zach Galifianakis) sunnib Peteri mitme tuhande kilomeetri pikkusele automatkale, mille käigus hävib hulk sõidukeid, mitmed sõprussidemed ja Peteri viimased närvirakud.

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
rakitic16
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 2
LiitunudCOLON 30. Juuli 2010, 21:02

Postitus Postitas rakitic16 »

treilerit vaadates on juba kange tahtmine filmile 10/10-st anda! :P
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

päris 10/10 ära ei tule, aga tugeva 8 annaks filmile küll. Alguses koguti vaikselt hoogu ning iga hetkega tulistati aina paremaid nalju. Igatahes pettumust ei valmistatud ning uuesti tahaks kah näha.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

ruut kirjutasCOLONpäris 10/10 ära ei tule, aga tugeva 8 annaks filmile küll. Alguses koguti vaikselt hoogu ning iga hetkega tulistati aina paremaid nalju. Igatahes pettumust ei valmistatud ning uuesti tahaks kah näha.
Ühesõnaga uut Hangoverit pole siit karta?
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
ruut kirjutasCOLONpäris 10/10 ära ei tule, aga tugeva 8 annaks filmile küll. Alguses koguti vaikselt hoogu ning iga hetkega tulistati aina paremaid nalju. Igatahes pettumust ei valmistatud ning uuesti tahaks kah näha.
Ühesõnaga uut Hangoverit pole siit karta?
Oleneb mis võtmes.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

ruut kirjutasCOLON
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLONÜhesõnaga uut Hangoverit pole siit karta?
Oleneb mis võtmes.
Naljad kannatavad ikka vaatamist ja pole mõeldud 5-aastastele?
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

No kindlasti elidub elitiste, kes nina krimpsu tõmbavad ja kuulutavad, et nii kehva filmi pole juba aastaid näinud. See on iga filmi puhul nii, et ta toob esile vastakaid arvamusi ning vaevalt et sele filmi puhul midagi teisiti on. Seega jah ja ei. Tegemist oli naljaka filmiga, mis tõenäoliselt igaühele ei sümpatiseeri.

Hangover on hea näide, mulle meeldis ja ütlen et naljad olid head, sulle mitte ja ütled et naljad ei olnud head ning meil mõlemil on õigus...enda mätta otsast vaadates.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Oli mitmeid häid nalju, kuid film tervikuna mind just vaimustama ei pannud. Valdav osa huumorist tugines ainult Galifianakise karakteri totrusele ning Downey Jr pole minu arvates komöödianäitlejana eriti hea. Tempo oli kohati kuidagi aeglane ning meeleolu üleliia rahulik. Kui filmi sisuks on punktist A võimalikult kiiresti punkti B jõuda, siis ootaksin kiiremat tempot ning rohkem pinget ja märulit. Võrreldes The Hangoveriga eelistaksin seda viimast, sest see on pöörasem ja vähem melodramaatilisem. Aga jah, film oli muidu vaadatav ning tundub, et okse naljad on ikka eesti publiku lemmikud. Mina naersin tihti just siis, kui ülejäänud vaatajad haudvaiksed olid. :pööritus:

3/5
Roswell
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 1
LiitunudCOLON 07. Mai 2006, 17:44

Postitus Postitas Roswell »

eerik kirjutasCOLONOli mitmeid häid nalju, kuid film tervikuna mind just vaimustama ei pannud. Valdav osa huumorist tugines ainult Galifianakise karakteri totrusele ning Downey Jr pole minu arvates komöödianäitlejana eriti hea.
3/5
Kirk Lazarus vaidleb vastu.

Ei tea, minu meelest oli Downey just see, kes filmi natukenegi vaadatavamaks tegi.

Üldiselt polnud ma ei tea mis suur Hangover'i fänn ka.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Jäin väga rahule. Todd Phillipsi komöödiad on harilikult nagu loterii, kord on nad üle ootuste naljakad ja muidu nauditavad, teinekord aga horseshit - "Due Date" minu jaoks kindlasti seda esimest. Läksin kinno konkreetse sooviga näha kaasahaaravat ja natukenegi naljakat komöödiat ja ootused suutis see igati täita. Galifianakis ja Downey Jr. moodustasid päris andeka duo. Tegu justkui kaasaegse versiooniga Steve Martini ja John Candy tibake paremast filmist "Planes, Trains & Automobiles" (need, kellele "Due Date" road moviena meeldis, vaadaku kindlasti).

7,5/10
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 84
LiitunudCOLON 28. Detsember 2009, 02:18

Postitus Postitas rakitic14 »

samuti ka mina jäin väga rahule. Tõesti oli suurepärane film ja tõesti Zach on sellekümnendi üks vaimukamaid näitlejaid kindlasti! Tema tõstis kindlasti filmi hinnangut. Filmi enda miinuseks tooksin selle, et see kuidas nad üle piiri tahtsid saada ja siis sealt põgenesid jäi kuidagi lahtiseks.Aga millegi muu üle vinguda pole, nalja sai ja kõike muud! :)

8,5/10-st-- paneksin rohkem aga hangover tõstis lati nats liigakõrgele:P
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 491
LiitunudCOLON 02. Aprill 2010, 15:17

Postitus Postitas snufffy »

Läksin kinno suurte ootustega , kuid film ei vastanud mu ootustele millegipärast. Ning naerda ka niipalju ei saanud ,kui ootasin . Alguses oli huvitav, keskel vajus suht ära , aga lõpp oli siiski hea. 6/10
Kasutaja avatar
sasa
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 75
LiitunudCOLON 27. Juuni 2009, 13:55
AsukohtCOLON Universum

Postitus Postitas sasa »

supper naljaks film lihtsalt vahepeal surin kinos naerukatesse! Siis kõik rahvas kes minuga samas saalis oli vaatas minu poole nagu ma oleksin pooletoobine! :!: :!: :!: :$
Hello sunshine , the earth says HELLO!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Ootamatu vaba aeg pakkus võimaluse lõpuks ka oma silmaga ära vaadata. Filmist eriti midagi ei oodanud ja seetõttu jäi ka suuremat sorti pettumus tulemata. Naerda eriti ei saanud, kuid erinevalt Pohmakast ei ajanud ka nutma. Vähemalt oli seekord Bradley Cooperi asemel reaalne näitleja.

Parimaks osaks võibki pidada Downey Jr.-t ja Jamie Foxx-i, tänu kellele ei tekkinud tahtmist poole pealt minema jalutada. Küll oleks aga viimase kolmandiku võinud täielikult korstnasse kirjutada, sest nähtavasti oli kogu aur treileri valmistamisele kulunud. Ahjaa, mõned head lood käisid ka (vähemalt osaliselt) läbi.

5/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4885
LiitunudCOLON 16. Juuli 2009, 22:48
AsukohtCOLON Paide

Postitus Postitas CM-Girl »

Alguses tundus mulle kummaline see duo (Robert ja Zach). Vastandid teineteisele. Mida film edasi seda rohkem nad duona mulle meeldima hakkasid. Galifianakis oli alguses ebasümpaatne aga filmi lõpuks oli ta sümpaatne. Mõni koht oli ikka "wtf?!". :D

9/10
BUTTON_POST_REPLY