Tuba

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Tuba

Postitus Postitas Ralf »

Tuba
The Room (2003)

Tommy Wiseau kirjutatud, lavastatud ja produtseeritud "Tuba" on musta huumoriga vürtsitatud romantiline draama, mis räägib loo edukast ja pühendunud pankurist Johnnyst (Wiseau) ning tema armastavast tulevasest abikaasast Lisast (Juliette Danielle). Ehkki heal järjel ning sarmikas Johnny on kõik, mida naine ihaldada võiks, on Lisal romantiline huvi ta mehe sõbra Marki vastu, millele lisaks naine veel Johnny kohta valesid levitama hakkab.

"Tuba" on plahvatusliku kiirusega kultusfilmiks tõusnud kirglik tragöödia reetmisest, armastusest ja valedest, mille valmimiseks kulunud raha tuli kõik Wiseau enda taskust. Ühtlasi on seda nimetatud ka halvimaks filmiks, mis iial tehtud.

Loe täielikku tutvustust siit
Viimati muutis 1, Ralf, muudetud 21 korda kokku.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Suurepärane draama. Liigutav ja meeldivalt kompaktne lugu inimtunnetest ja -suhetest. Wiseau on võrratu näitleja: tema oskus anda edasi emotsioone ja seda eriti läbi teda vaevava kõnevõimetuse ning isegi palli loopimise käigus on lihtsalt uskumatu.

10/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Hingelõhestav draama oli ning näitlejatöö oli ka super lihtsalt. Kindlasti plaanin uuesti vaadata, sest draamažanri tipus istub see film kindlasti...

10/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Tõeliselt sügav ja elu üle mõtlemapanev draama. Seda on patt minu arust tituleerida maailma halvimaks filmiks, sest tegu on kindlalt draamažanri lipulaevaga. Lisa oli jalustrabavalt kena ja võlus mind juba esimesest stseenist. Samuti kiirendasid mu tugevaid südamelööke see graatsiline muusika, mis mängis armustseenides. Ja see lõpp... nii hingemattev ja pisaraid voolama panev. Poleks uskunud, et 21. sajandil saab veel midagi nii võrratut näha. Aitäh! 10/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3695
LiitunudCOLON 23. Detsember 2008, 17:19

Postitus Postitas Garli »

Mis siin enamat öelda. Realistlik ning tõepärane lugu traagilisest ning südantlõhestavalt kurvast elust. Eriti dramaatilised olid filmi viimased kaadrid, mis näitasid kui suurepärane näitleja Tommy Wiseau tegelikult on!

10/10
Viimati muutis 1, Garli, muudetud 16 korda kokku.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

Seda ma nüüd küll ei oodanud. A little engine that could. Terve cast ensamblena oli võimas. Nagu oleks ise nendega ühes ruumis olnud. Puhas nauding! - 10/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas JazZ- »

Kuna filmi siin foorumis nii taevani kiideti, otsustasin ka teise ära vaadata... Ja ei pidanud pettuma. Hetkel on emotsioonid veel liiga laes, et midagi pikemalt kirjutada, aga nõustun eelkõnelejatega- "The Room" on mõtlemapanev ja tõetruu lugu elust, mis juba avaminutitest peale haarab täielikult endasse. Kusjuures ei oleks osanud arvata, et Tommy Wiseau lavastaja JA näitlejana nii andekas on- tema lõpumonoloog läks nii hinge, et tõi lausa pisarad silma.

10/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

What could I say? A truly amazing piece of art!

Uskumatult originaalne ja klišeesid vältiv sündmustik, vürtsitatud tugevate karakterite ning meisterliku näitlejatööga. Hea, et tõusev täht Tommy Wiseau endasse liigselt armunud pole ning enesearmastuse ulmades elades end poputa, sest just nii on silmad kinni näitlemise ja seksistseenide kroonimata kuningas parimas hoos. Tema hääl mõjus kui mesi minu kõrvadele! Lihtsalt nii diip mindfuck, et isegi näitlejad ei tea enam, kas tegu on Johnny, Ronny või Tommyga. You're tearing me apart!! Meisterlik.

10/10

Pilt
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Postitus Postitas Rain »

Eeem... Mul polegi midagi õigesti juurde lisada. Kõige rohkem läks kokku minu arvamus filmist Ralfi kommentaariga. Wiseau tõesti oskab väga hästi edasi anda emotsioone. VÄGA alahinnatud film, see tõesti vääriks positiivsemat märkimisväärsust.
9/10
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Spoiler :
Smells like get rich 2
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Forza kirjutasCOLON
Spoiler :
Smells like get rich 2
Spoiler :
ülla ülla
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas JazZ- »

Rain kirjutasCOLON9/10
Millest see üks punkt siis maha läks, kui tohib küsida? Ei tahaks küll ülbelt kõlada, aga võibolla oled sa veel liiga noor, et filmis käsitletu sügavust mõista...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

JazZ- kirjutasCOLON
Rain kirjutasCOLON9/10
Millest see üks punkt siis maha läks, kui tohib küsida? Ei tahaks küll ülbelt kõlada, aga võibolla oled sa veel liiga noor, et filmis käsitletu sügavust mõista...
Lõpuks julges keegi küsida. Vean kihla, et kõik on selle üle juba imestada jõudnud. :D
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Kardan, et Rain on lihtsalt:

Pilt
BUTTON_POST_REPLY