Otsing leidis 3 vastet

Postitas The Fan
28. Veebruar 2011, 03:12
FoorumCOLON Auhinnad
TeemaCOLON Oscarid 2011
VastuseidCOLON 84
VaatamisiCOLON 91282

praegu dubleerivad küll karmilt. Loodetavasti see nali lõppeb kui gala ise pihta hakkab..
Postitas The Fan
21. Veebruar 2011, 02:20
FoorumCOLON Auhinnad
TeemaCOLON Oscarid 2011
VastuseidCOLON 84
VaatamisiCOLON 91282

selge, suured tänud. Seda vist peast nii ei oska öelda, aga kas nemad loevad peale ka? Arvestades et tegemist on otseülekandega siis ma loodan et nad ei dubleeri. Aga kui olete varem sellelt kanalilt vaadanud siis ehk oskate öelda kas PRO 7 kanalil dubleeritakse ka Oscarite jagamist ?
Postitas The Fan
21. Veebruar 2011, 01:48
FoorumCOLON Auhinnad
TeemaCOLON Oscarid 2011
VastuseidCOLON 84
VaatamisiCOLON 91282

2011 Oscari Gala

Kas keegi teab, mis kanalilt saaks Starmani digi TV-lt otseülekande kätte ?
või üldse mis eesti kanalilt?