1. leht 2-st

Jagage häid soovitusi

PostitatudCOLON 26. September 2010, 21:59
Postitas Zinera
Kuna olen viimasel ajal sattunud vaid suhteliselt keskpäraste või halbade filmide keskele, siis ehk keegi viitsib soovitada mõnda üle keskmise filmi, tegu võib olla nii komöödia, draama, ulme või õudusega, peaasi, et oleks sisukas ja mitte suurem asi unetekitaja, endal hakkab juba imelik, et panen üle ühe filmidele hinnangu alla 3/10-st. :)) :))
Suur aitäh kõigile, kes viitsivad sõna sekka öelda. ;-)

PostitatudCOLON 26. September 2010, 22:03
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Pakuks seda, aga hirmus sinu hävitava hinnangu ees jätan plaani praegu kus seda ja teist! :P

PostitatudCOLON 26. September 2010, 22:38
Postitas Kickflick
Hangi endale raamat "1001 filmi mida elu jooksul peab vaatama". Mind on aidanud see raamat kõvasti! (Y)

PostitatudCOLON 26. September 2010, 23:33
Postitas Forzelius
Ei pea ilmtingimata ostma seda raamatut...kuigi väärt kirjandus on ta küll

PostitatudCOLON 26. September 2010, 23:35
Postitas Rain
Ja samas võid vaadata ka kellegi filmipäevikut, kellel on samasugune filmimaitse nagu sul on... Nii 2009. kui ka 2010. oma.

PostitatudCOLON 27. September 2010, 10:05
Postitas Zinera
Käin homme raamatukogust läbi, võtan ja loen ja vaatan.
Eks siis vaatan filmipäevikuid ka, kellega mul siin siis sama maitse on. :)) :)) :))

PostitatudCOLON 27. September 2010, 12:08
Postitas IlseV
Filmipäevikud on positiivne variant otsimiseks, ja "1001" raamat ka. Aga kui ilmtingimata osta ei taha, siis Internet on ju iseenesest nimekirju täis. Ilmselt see on üsna sarnane ka raamatu omale.

+ Siit üritasin ma kunagi dekaadide kaupa filme otsida, aga nende nimekirjadega on alati nii nagu nendega on..

PostitatudCOLON 27. September 2010, 12:44
Postitas Kickflick
Forza kirjutasCOLONEi pea ilmtingimata ostma seda raamatut...kuigi väärt kirjandus on ta küll
Oeh, Forza, ma ei pidanudki silmas, et Zinera seda ilmtingimata ostma peaks.

PostitatudCOLON 27. September 2010, 13:16
Postitas Forzelius
Kickflick kirjutasCOLONHangi endale raamat "1001 filmi mida elu jooksul peab vaatama".
?

PostitatudCOLON 27. September 2010, 13:26
Postitas Ralf
Forza kirjutasCOLON
Kickflick kirjutasCOLONHangi endale raamat "1001 filmi mida elu jooksul peab vaatama".
?
hankima <55: .hankida, hangin> (midagi) muretsema, nõutama

Tegu pole sünonüümiga sõnale "ostma".

Teemas püsimise mõttes: mina ei julge Zinerale küll midagi soovitada, enne kui oman mingitki selgust, mis talle täpselt meeldib. :pööritus: Olen justkui aru saanud, et ta on nö. mehelikuma maitsega, aga kui ta mõned konkreetsed lemmikud välja tooks, siis see muudaks ju asja tunduvalt kergemaks.

PostitatudCOLON 27. September 2010, 13:40
Postitas Zinera
Ralf kirjutasCOLONTeemas püsimise mõttes: mina ei julge Zinerale küll midagi soovitada, enne kui oman mingitki selgust, mis talle täpselt meeldib. :pööritus: Olen justkui aru saanud, et ta on nö. mehelikuma maitsega, aga kui ta mõned konkreetsed lemmikud välja tooks, siis see muudaks ju asja tunduvalt kergemaks.
Mismõttes nö mehelikuma maitsega? :$
Igatahes, konkreetsemad lemmikud:
# A Beautiful Mind
# The Illusionist
# Perfume: The Story of A Murderer
# Forrest Gump
# The Matrix
# The Pianist
# The Green Mile
# Alien
# District 9
# Memento
# Equilibrium
# Planet of the Apes
# The Lord of the Rings
# Predators

Igaks juhuks ütlen ka, et Tarantino unustage ära.... :))

PostitatudCOLON 27. September 2010, 14:12
Postitas Ronet
The Jacket nähtud, Zinera?

PostitatudCOLON 27. September 2010, 14:23
Postitas Zinera
Level kirjutasCOLONThe Jacket nähtud, Zinera?
Ei, kohe muretsen omale :)) :))

PostitatudCOLON 27. September 2010, 14:24
Postitas Ralf
Zinera kirjutasCOLONIgatahes, konkreetsemad lemmikud:
...
Ja sellest nimekirjast võib päris kenasti tabada fantaasia-, müstika- ja ulmefilmide patterni, mis muudab soovitamise tunduvalt lihtsamaks. "Donnie Darko" ja "The Prestige" peaksid sulle näiteks väga imponeerima.

PostitatudCOLON 27. September 2010, 16:12
Postitas Zinera
Ralf kirjutasCOLON
Zinera kirjutasCOLONIgatahes, konkreetsemad lemmikud:
...
Ja sellest nimekirjast võib päris kenasti tabada fantaasia-, müstika- ja ulmefilmide patterni, mis muudab soovitamise tunduvalt lihtsamaks. "Donnie Darko" ja "The Prestige" peaksid sulle näiteks väga imponeerima.
Näinud mõlemat kahjuks, aga aitäh soovituse eest..head filmid...

AGA mismõttes nö mehelikuma maitsega? :))