Jagage häid soovitusi

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Jagage häid soovitusi

Postitus Postitas Zinera »

Kuna olen viimasel ajal sattunud vaid suhteliselt keskpäraste või halbade filmide keskele, siis ehk keegi viitsib soovitada mõnda üle keskmise filmi, tegu võib olla nii komöödia, draama, ulme või õudusega, peaasi, et oleks sisukas ja mitte suurem asi unetekitaja, endal hakkab juba imelik, et panen üle ühe filmidele hinnangu alla 3/10-st. :)) :))
Suur aitäh kõigile, kes viitsivad sõna sekka öelda. ;-)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Pakuks seda, aga hirmus sinu hävitava hinnangu ees jätan plaani praegu kus seda ja teist! :P
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Hangi endale raamat "1001 filmi mida elu jooksul peab vaatama". Mind on aidanud see raamat kõvasti! (Y)
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Ei pea ilmtingimata ostma seda raamatut...kuigi väärt kirjandus on ta küll
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 3667
LiitunudCOLON 06. Märts 2008, 16:38

Postitus Postitas Rain »

Ja samas võid vaadata ka kellegi filmipäevikut, kellel on samasugune filmimaitse nagu sul on... Nii 2009. kui ka 2010. oma.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

Käin homme raamatukogust läbi, võtan ja loen ja vaatan.
Eks siis vaatan filmipäevikuid ka, kellega mul siin siis sama maitse on. :)) :)) :))
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1816
LiitunudCOLON 13. August 2008, 20:12

Postitus Postitas IlseV »

Filmipäevikud on positiivne variant otsimiseks, ja "1001" raamat ka. Aga kui ilmtingimata osta ei taha, siis Internet on ju iseenesest nimekirju täis. Ilmselt see on üsna sarnane ka raamatu omale.

+ Siit üritasin ma kunagi dekaadide kaupa filme otsida, aga nende nimekirjadega on alati nii nagu nendega on..
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Forza kirjutasCOLONEi pea ilmtingimata ostma seda raamatut...kuigi väärt kirjandus on ta küll
Oeh, Forza, ma ei pidanudki silmas, et Zinera seda ilmtingimata ostma peaks.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Kickflick kirjutasCOLONHangi endale raamat "1001 filmi mida elu jooksul peab vaatama".
?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Forza kirjutasCOLON
Kickflick kirjutasCOLONHangi endale raamat "1001 filmi mida elu jooksul peab vaatama".
?
hankima <55: .hankida, hangin> (midagi) muretsema, nõutama

Tegu pole sünonüümiga sõnale "ostma".

Teemas püsimise mõttes: mina ei julge Zinerale küll midagi soovitada, enne kui oman mingitki selgust, mis talle täpselt meeldib. :pööritus: Olen justkui aru saanud, et ta on nö. mehelikuma maitsega, aga kui ta mõned konkreetsed lemmikud välja tooks, siis see muudaks ju asja tunduvalt kergemaks.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

Ralf kirjutasCOLONTeemas püsimise mõttes: mina ei julge Zinerale küll midagi soovitada, enne kui oman mingitki selgust, mis talle täpselt meeldib. :pööritus: Olen justkui aru saanud, et ta on nö. mehelikuma maitsega, aga kui ta mõned konkreetsed lemmikud välja tooks, siis see muudaks ju asja tunduvalt kergemaks.
Mismõttes nö mehelikuma maitsega? :$
Igatahes, konkreetsemad lemmikud:
# A Beautiful Mind
# The Illusionist
# Perfume: The Story of A Murderer
# Forrest Gump
# The Matrix
# The Pianist
# The Green Mile
# Alien
# District 9
# Memento
# Equilibrium
# Planet of the Apes
# The Lord of the Rings
# Predators

Igaks juhuks ütlen ka, et Tarantino unustage ära.... :))
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

The Jacket nähtud, Zinera?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

Level kirjutasCOLONThe Jacket nähtud, Zinera?
Ei, kohe muretsen omale :)) :))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Zinera kirjutasCOLONIgatahes, konkreetsemad lemmikud:
...
Ja sellest nimekirjast võib päris kenasti tabada fantaasia-, müstika- ja ulmefilmide patterni, mis muudab soovitamise tunduvalt lihtsamaks. "Donnie Darko" ja "The Prestige" peaksid sulle näiteks väga imponeerima.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

Ralf kirjutasCOLON
Zinera kirjutasCOLONIgatahes, konkreetsemad lemmikud:
...
Ja sellest nimekirjast võib päris kenasti tabada fantaasia-, müstika- ja ulmefilmide patterni, mis muudab soovitamise tunduvalt lihtsamaks. "Donnie Darko" ja "The Prestige" peaksid sulle näiteks väga imponeerima.
Näinud mõlemat kahjuks, aga aitäh soovituse eest..head filmid...

AGA mismõttes nö mehelikuma maitsega? :))
BUTTON_POST_REPLY