[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Jagage häid soovitusi -
2. leht 2-st

PostitatudCOLON 27. September 2010, 16:40
Postitas Kickflick
Vist seda, et tüdrukud eelistavad enamasti sellist romantilisemat värki. :P

PostitatudCOLON 27. September 2010, 19:42
Postitas Zinera
No vabandust, ma võin neid filme ka vaadata, palun soovitage, kui see mind teie silmis normaalsemaks teeb. :)) :)) :))
Samas...ei aitäh...las asi olla, ilmselt vendade mõju vms... :pööritus:

PostitatudCOLON 27. September 2010, 21:12
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Sa oled "meie silmis" normaalne niigi, keegi pole väitnudki, et tüdrukud peavad mingit rom-kom'i ainult vahtima. Võib-olla on "mehelik maitse" hoopis kompliment? :o

PostitatudCOLON 27. September 2010, 21:41
Postitas Zinera
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLONSa oled "meie silmis" normaalne niigi, keegi pole väitnudki, et tüdrukud peavad mingit rom-kom'i ainult vahtima. Võib-olla on "mehelik maitse" hoopis kompliment? :o
Lähme kinno? :) :))

PostitatudCOLON 27. September 2010, 21:54
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Zinera kirjutasCOLONLähme kinno? :) :))
it's a date! :))

PostitatudCOLON 27. September 2010, 22:20
Postitas Zinera
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
Zinera kirjutasCOLONLähme kinno? :) :))
it's a date! :))

Hihi, kas ma just nii seda mõtlesin... :))



Igatahes, IlseV, ma ei tea, miks ma ise sellepeale ei tulnud, et 1001 parimat filmi nimekirja netist otsida, lühis vms, igatahes suur aitäh, leidsin nii mõnegi huvitava teose.. :)

PostitatudCOLON 28. September 2010, 14:49
Postitas Ralf
Zinera kirjutasCOLONAGA mismõttes nö mehelikuma maitsega? :))

Ega iga naine ikka ähmi täis läheks "Predators"-i peale:
Zinera kirjutasCOLONOleks juba juuli... :)) :)) :)) Väga ootan.

Mõned soovitused veel: - Kõigi näol on tegemist fantaasiarikaste filmidega, milles on törts draamat ja/või huumorit... midagi sellist paistab justkui su teetass olevat. "Meet Joe Black" peaks kindlasti meeldima. ;-)

PostitatudCOLON 28. September 2010, 15:51
Postitas Zinera
Ralf kirjutasCOLON
Zinera kirjutasCOLONAGA mismõttes nö mehelikuma maitsega? :))

Ega iga naine ikka ähmi täis läheks "Predators"-i peale:
Zinera kirjutasCOLONOleks juba juuli... :)) :)) :)) Väga ootan.
True. :)) Päris kurb, aga tore ju, et Twilight vähemalt pöördesse ei aja. :)) :)) :))

Igatahes, superhead soovitused, 3 nähtud ja ülejäänud 4 vaatan ära millalgi. Aitäh. :)