2. leht 2-st
PostitatudCOLON 27. September 2010, 16:40
Postitas Kickflick
Vist seda, et tüdrukud eelistavad enamasti sellist romantilisemat värki.

PostitatudCOLON 27. September 2010, 19:42
Postitas Zinera
PostitatudCOLON 27. September 2010, 21:12
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Sa oled "meie silmis" normaalne niigi, keegi pole väitnudki, et tüdrukud
peavad mingit rom-kom'i ainult vahtima. Võib-olla on "mehelik maitse" hoopis kompliment?

PostitatudCOLON 27. September 2010, 21:41
Postitas Zinera
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLONSa oled "meie silmis" normaalne niigi, keegi pole väitnudki, et tüdrukud
peavad mingit rom-kom'i ainult vahtima. Võib-olla on "mehelik maitse" hoopis kompliment?

Lähme kinno?

PostitatudCOLON 27. September 2010, 21:54
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Zinera kirjutasCOLONLähme kinno?

it's a date!

PostitatudCOLON 27. September 2010, 22:20
Postitas Zinera
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLONZinera kirjutasCOLONLähme kinno?

it's a date!

Hihi, kas ma just nii seda mõtlesin...
Igatahes, IlseV, ma ei tea, miks ma ise sellepeale ei tulnud, et 1001 parimat filmi nimekirja netist otsida, lühis vms, igatahes suur aitäh, leidsin nii mõnegi huvitava teose..

PostitatudCOLON 28. September 2010, 14:49
Postitas Ralf
Zinera kirjutasCOLONAGA mismõttes nö mehelikuma maitsega?

Ega iga naine ikka ähmi täis läheks "Predators"-i peale:
Zinera kirjutasCOLONOleks juba juuli...

Väga ootan.
Mõned soovitused veel:
- Kõigi näol on tegemist fantaasiarikaste filmidega, milles on törts draamat ja/või huumorit... midagi sellist paistab justkui su teetass olevat. "Meet Joe Black" peaks kindlasti meeldima.

PostitatudCOLON 28. September 2010, 15:51
Postitas Zinera
Ralf kirjutasCOLONZinera kirjutasCOLONAGA mismõttes nö mehelikuma maitsega?

Ega iga naine ikka ähmi täis läheks "Predators"-i peale:
Zinera kirjutasCOLONOleks juba juuli...

Väga ootan.
True.

Päris kurb, aga tore ju, et Twilight vähemalt pöördesse ei aja.
Igatahes, superhead soovitused, 3 nähtud ja ülejäänud 4 vaatan ära millalgi. Aitäh.
