1. leht 4-st
Parimad seriaalide avatiitrid
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 15:59
Postitas Garli
Teeks näiteks 15ni ning tagasi. Kes lisab peab kindlasti ka avatiitritest mingisuguse video otsima ning selle ka siia linkima. Las käia!
1.
Skins
Videos olemas
opening'id kõigile kolmele hooajale. 30 sekundit each. Ma loodan, et te ei pahanda kuna pealkiri on "parimad avatiitrid" ja mu enda topitud
opening ei sisalda tegelikult mingeid tiitreid, vaid on lihtsalt hunnik vingelt kokku klopsitud kaadreid koos hää taustamuusikaga.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 16:02
Postitas IlseV
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 16:16
Postitas eerik
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 16:21
Postitas Jolt
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 18:03
Postitas hint
Oioi see on raske. Tahtsin algul
Sons of Anarchy't panna aga ei leia õiget videot, laulu leiab aga pilti mitte..
the wire, oz, x-files, SG1, firefly ja rescue me vahel valisin lõpuks, aga:
1.
Skins
2.
Freaks And Geeks
3.
Mad Men
4.
The Prisoner
5.
Dexter
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 18:16
Postitas Soprano
1.
Skins
2.
Freaks And Geeks
3.
Mad Men
4.
The Prisoner
5.
Dexter
6.
Firefly
You can't take the sky from me. Külmavärinad iga kord.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 18:27
Postitas Garli
Väga hea valik ja head ning omapärased avatiitrid, ainult et ma ei viitsi seda mitte kunagi vaadata. Ainult neljanda hooaja finaali alguses vaatasin, et pinget ja ootusärevust veel rohkem kruvida.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 18:49
Postitas Ronet
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 18:57
Postitas eerik
Ma arvan, et võiks vähemalt 25ni teha. Tahaksin kindlasti üks-kaks tükki veel lisada.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 18:59
Postitas Garli
Minul pole selle vastu midagi. Teeme siis 25.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 19:26
Postitas LiveForThis
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 19:39
Postitas Spellbound
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 20:03
Postitas kbong
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 23:50
Postitas uLtImAtEcRiTiC
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2010, 23:56
Postitas IlseV