1. leht 1-st

Troll 2

PostitatudCOLON 06. Jaanuar 2010, 21:23
Postitas eerik
Troll 2
Troll 2 (1990)

Joshua Waits (Michael Stephenson) on käitumisraskustega noor poiss, kellel on raske leppida vanaisa Sethi (Robert Ormsby) surmaga. Perepea Michael (George Hardy) otsustab stressi maandamiseks sõita terve perega puhkusele idüllilisse Nilbogi väikelinna. "Troll 2" on tänaseks kultusfilmi staatusesse tõusnud fantaasiarikas tragikomöödia, mis käsitleb süvitsi inimsuhete probleeme tänapäeva ühiskonnas.

Loe täielikku tutvustust siit

PostitatudCOLON 06. Jaanuar 2010, 22:12
Postitas kbong
"Troll 2" on tänaseks kultusfilmi staatusesse tõusnud fantaasiarikas tragikomöödia, mis käsitleb süvitsi inimsuhete probleeme tänapäeva ühiskonnas.
Pilt

Seoses Trolliga tahaks lõpuks ometi seda näha aga paistab, et DVD-reliisi võib veel mõnda aega oodata.

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2010, 00:57
Postitas Soprano
http://twitter.com/edgarwright/statuses/8164295896
Like 'The Room', 'Troll 2' achieves insanity levels unmatched in traditional cinema. Like watching a horror film after too much cough syrup.
http://twitter.com/edgarwright/statuses/8164411109
I couldn't choose between TROLL 2 or THE ROOM. They are both fantastic. But I think RIKI OH towers above them both.

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2010, 16:48
Postitas KiiZ
Ee, Riki Oh on päriselt hea film, Troll 2 on teate-küll-mismoodi-hea. Imelik võrdlus.

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2010, 18:23
Postitas kbong
KiiZ kirjutasCOLONEe, Riki Oh on päriselt hea film, Troll 2 on teate-küll-mismoodi-hea. Imelik võrdlus.
Mul endal käis sama mõte peast läbi, kui lugesin seda. Kes see Edgar Wright üldse on?

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2010, 18:42
Postitas Ralf
kbong kirjutasCOLON
KiiZ kirjutasCOLONEe, Riki Oh on päriselt hea film, Troll 2 on teate-küll-mismoodi-hea. Imelik võrdlus.
Mul endal käis sama mõte peast läbi, kui lugesin seda. Kes see Edgar Wright üldse on?
Üks tänapäeva filmimaailma suurimaid ajuhiiglasi. Tema, Simon Peggi ja Nick Frosti trio on surematu.

PostitatudCOLON 21. Veebruar 2010, 00:14
Postitas Kickflick
Haha, väga jõhker film ikka! :D