1. leht 1-st

Asjad, mida õppisime filmidest

PostitatudCOLON 26. Detsember 2009, 23:22
Postitas Ralf
Nii, Filmiveeb, teeme selle foorum ajaloo pikima nimekirja. :)

1. Külmal kivil istumisest saab hemorroidid ("Lethal Weapon 2")

Film võib olla ükskõik milline, kopeerige lihtsalt eelneva postituse nimekiri ja jätkake!

See "Lethal Weapon 2" hemorroidide värk on olnud meeles alates ajast, mil olin umbes kaheksane või üheksane ja seda filmi esmakordselt nägin. Iga kord kui külmale kivile istun, tuleb see meelde. (Y)

(IMDb tahvlitel väga populaarne mäng)

PostitatudCOLON 26. Detsember 2009, 23:25
Postitas Soprano
Kusjuures tahtsin ka hiljuti sama teemat teha, aga leidsin: http://www.filmiveeb.ee/foorum/viewtopic.php?t=8502

PostitatudCOLON 27. Detsember 2009, 00:09
Postitas Ralf
Jah, kuid seal on üleüldised klišeed, mitte pisifaktid, mida märganud oleme.

PostitatudCOLON 27. Detsember 2009, 00:13
Postitas Ralf
Paneme lukku ja jätkame selles teises teemas. Panin puusse. :(

PostitatudCOLON 27. Detsember 2009, 00:14
Postitas Forzelius
Ralfail

PostitatudCOLON 27. Detsember 2009, 00:15
Postitas Soprano
Ralfail - a smaller version of Forzafail.

PostitatudCOLON 27. Detsember 2009, 00:16
Postitas Forzelius
Soprano kirjutasCOLONRalfail - a smaller version of Forzafail.
Jep, sest tal tuleb seda oluliselt harvemini ette. Aga seda hinnalisemad need on. Nii, et let's cherish it!