Page 1 of 1

Ookeanimaailm 3D

Posted: 25. November 2009, 23:28
by eerik
Ookeanimaailm 3D

OceanWorld 3D



Austusavaldus ookeanimaailmale - OOKEANIMAAILM 3D dokumentaalfilm viib vaatajad koos peategelase ookeanikilpkonnaga rännakule läbi California vetikatihnikute, üle Austraalia Suure Vallrahu ja Mehhiko ranniku lähistel paikneva Roca Partida saarevetesse, mis on koduks tuhandetele haidele.

Kinopublik näeb kõige hämmastavamaid ja unustamatumaid vaatepilte veealusest elust, mis on iial 3D ekraanile jõudnud: hiid-sarvikrai võluvat balletti, vasarhaide suursugust rongkäiku, tiibkala järjekindlat jahti, noori delfiine vetika-jalgpalli tagumas, flamenkoteo hingematvat ilu ning harukordseid kohtumisi maailma suurimate mereimetajatega.


http://www.acmefilm.ee



Täielikku tutvustust loe siit.

Posted: 15. January 2010, 23:32
by rauls
Hea loodusdokumentaal! See, mida vaataja näeb on tõesti väga vaatemänguline ja tänu 3D-le ka päris efektne. Ainus asi, mis mind häiris, aga mitte palju, oli liiga lapselik jutustamisviis. Tegelikult ongi ju "OceanWorld" mõeldud kui kogupere film. Mina oleksin tahtnud vähe rohkem teaduslikku käsitlust, just jutustamise koha pealt. Ei, aga muidu sain hea elamuse! Soovitan minna kinno seda 3D imet nautima.

Muuseas, see oli minu esimene kolmedimensiooniline kinoelamus Cinamonis. Selles kinos on üldiselt kõik väga hea (eriti heli), aga üks asi segab natuke. Nimelt ekraani keskosas helendab, nii et valge ja teiste heledamate toonide puhul on ekraani mustrit näha, mis ei ole just positiivne külg. Mitte väga häirivalt, aga siiski on see märgatav.

Hinne filmile: 8/10.