1. leht 2-st
Lõpp-punkt 4
PostitatudCOLON 07. August 2009, 10:42
Postitas Zinera
Lõpp-punkt 4
The Final Destination (2009)
Ühel päeval, mis oleks pidanud olema täis lõbu ja autorallit, näeb Nick O'Bannon (Bobby Campo) kurjakuulutavat nägemust, kus veidrate sündmuste tagajärjel mitu ralliautot teevad avarii ning leegid tapavad pealtvaatajad, kaasa-arvatud Nicki sõbrad ja lõpuks ka Nicki enda, kui pealtvaatajate platvorm talle peale kukub. Nick läheb paanikasse ja veenab oma tüdruksõbra Lori (Shantel VanSanten) ning sõbrad Janeti (Haley Webb) ja Hunti (Nick Zano) lahkuma ralliraja äärest mõned sekundid enne, kui nägemus kohutavaks tõeks osutub. Arvates, et nad petsid surma, saavad nende elud uue tähenduse, aga kahjuks Nicki ja Lori jaoks on see vaid algus. Ta nägemused jätkuvad ja ellujäänud hakkavad surema väga võikal moel. Nick peab mõtlema välja, kuidas lõplikult surma petta, et ka tema ei jõuaks oma lõpp-punkti. "Lõpp-punkti" filmiseeria neljanda osana on lisatud ka 3D efekt, mis peaks õudukatefännidele veelgi põnevust lisama.
Loe täielikku tutvustust siit
PostitatudCOLON 02. September 2009, 15:50
Postitas Ralf
Tetraloogia nõrgim. Ega kolmaski midagi erilist polnud, aga surmad olid tunduvalt mõnusamad, CGI parem ja tegelased sümpaatsemad. Kuna film on kokku 82 minutit ja Surma ohvriks langeb kokku 11 inimest võib arvata, et stoori puudub ja iga stseen keskendubki sellele kuidas järgmine tegelane otsa leiab. Väga üksluine värk. Basseinipumba-autopesula
combo stseen oli see-eest päris pingeline. Naisnäitlejad olid võluvad.

PostitatudCOLON 24. September 2009, 15:05
Postitas Garli
Järgmine neljap klassiga kinno vaatama. Enne seda võtan siis nädalavahetusel kolm esimest osa käsile.
PostitatudCOLON 24. September 2009, 15:23
Postitas RockabillySarin
Garli kirjutasCOLONJärgmine neljap klassiga kinno vaatama. Enne seda võtan siis nädalavahetusel kolm esimest osa käsile.
ära vaeva ennast. vaata esimene lihtsalt ära ja mõtle, et järjed lähevad aina halvemaks.
PostitatudCOLON 24. September 2009, 15:38
Postitas hau
Njaa, aga teise osa algus on ikkagi seeria parim.
PostitatudCOLON 24. September 2009, 16:26
Postitas Garli
Vaatan ära ikkagi. Savi, et halvemaks lähevad.
PostitatudCOLON 01. Oktoober 2009, 20:15
Postitas Garli
Nähtud siis. Lühidalt: päris halb oli ent siiski vaadatav, kuid seda tõesti ainult kinos.
Tõenäoliselt vaatan ikkagi kunagi esimesed 3 osa ka ära. Kas või lihtsalt seepärast, et kõik filmid sellest seeriast nähtud oleks.
PostitatudCOLON 03. Oktoober 2009, 00:35
Postitas Ralf
hau kirjutasCOLONNjaa, aga teise osa algus on ikkagi seeria parim.
Sõna! Tõtt-öelda ei jäänud teine osa tervikuna isegi esimesele alla.
PostitatudCOLON 07. Detsember 2009, 00:01
Postitas Zinera
1/10
Ainult näitamaks, kui lahe on 3d... mõttetu.

PostitatudCOLON 07. Juuli 2010, 09:22
Postitas Cochrane
Umbes nii hea nagu neljanda osa puhul oodata võis... ehk mõttetu.
3/10
PostitatudCOLON 08. August 2010, 23:17
Postitas _eesti999_
Nägin seda 2D formaadis. Mõni koht oli täitsa
creepy, näiteks
6/10
PostitatudCOLON 22. Veebruar 2011, 20:05
Postitas snufffy
Mulle ei meeldinud ja eelkõige sellepärast et surmad olid väga ebaoriginaalsed . Üleüldse oli päris igav vaatamine ja lõpp oli ka teada.
Seega 1/10
Re: Lõpp-punkt 4
PostitatudCOLON 15. Juuli 2012, 02:29
Postitas Rasmus
Kuna FD esimesed kolm osa on väga head (ehkki sarnased), siis ootasin ka sellelt sama, kuid... kes näinud, see teab. Iseenesest ta ju polnudki NII paha, aga kui vaatad esimest osa ja siis seda neljandat, siis tekib küll küsimus, et mis kurat on juhtunud.
Eraldiseisva filmina 5/10
Re: Lõpp-punkt 4
PostitatudCOLON 30. Jaanuar 2013, 10:47
Postitas damon
Vaatasin 2D formaadis ning oli aimata mida oli üritatud 3D's saavutada aga film ise oli ikka nii nõrk, et vaevalt 3D päästjaks oli. Ei viitsi esimestest filmidest otsida aga kas tribüüni number 180 viitas eelmiste filmide samale saatuslikule numbrile ?
Lisapunkti saab filmi alguses olnud graafiliste luukerede eest - see oli minu arvates koomiksilikult lahedalt sooritatud.
4/10
3/10
PostitatudCOLON 19. Märts 2013, 03:02
Postitas Ralf
Ei meeldi see osa ega hakkagi meeldima, ei võta end piisavalt tõsiselt, ei suuda isegi natuke intelligentsust üles näidata ja mõjub lihtsalt varasemate jagude totaka pilaversioonina.
