1. leht 2-st

Ettepanek (2009)

PostitatudCOLON 14. Juuni 2009, 18:39
Postitas Soprano
Ettepanek (2009)
The Proposal (2009)

Ühes New Yorgi suures kirjastuses töötav edukas karjäärinaine Margaret (Sandra Bullock) saab ühel heal päeval ebameeldiva uudise: tema viisa on aegunud ning teda ootab väljasaatmine kodumaale Kanadasse. Olukorrast pääsemiseks räägib Margaret ülemustele hädavale, et on kihlatud oma assistendi Andrew'ga (Ryan Reynolds), keda on tegelikult oma lõputute nõudmistega juba aastaid piinanud. Mees otsustab etenduse kaasa teha, aga tal on omad tingimused. Kõike muud kui paras paar siirdub Alaskale, et kohtuda Andrew' värvika perekonnaga ning alati olukorda kontrollima harjunud linnatüdruk on korraga kui kala kuival.

Oodatust lähemal varitsev pulmapäev, Andrew' endine pruut (Malin Akerman), oma nina kõikjale toppivad sugulased ja neil sabas jõlkuv immigratsiooniametnik teevad sellest tõelise kannatuste raja, mille läbimine paneb need kaks proovile rohkem kui miski muu nende senise elu jooksul.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit

PostitatudCOLON 14. Juuli 2009, 14:39
Postitas kyky89
suurepärane komöödia,naljana saab nabani

PostitatudCOLON 14. Juuli 2009, 16:01
Postitas kyky98
kyky89 kirjutasCOLONnaljana saab nabani
:D

PostitatudCOLON 15. Juuli 2009, 06:11
Postitas Ronet
Sandra Bullock. jumalanna.
Kui dvd tuleb, vaatan kindlasti ära.

PS! Miks sind 2 tükki on?

PostitatudCOLON 16. Juuli 2009, 14:07
Postitas kyky89
Level kirjutasCOLONSandra Bullock. jumalanna.
Kui dvd tuleb, vaatan kindlasti ära.

PS! Miks sind 2 tükki on?
mind pole kaks tükki,täiesti erinevad kasutajad

PostitatudCOLON 18. Juuli 2009, 17:36
Postitas Wisegirl
Pean järjekordselt tunnistama, et romantilised komöödiad (lisaks draamadele) on minu žanr. Muidugi ka suur sümpaatia Sandra Bullocki vastu aitas filmi meeldimisele kaasa.

Naerda sai tõesti, rohkem ning kvaliteetsemalt kui tavaliste romantiliste komöödiate puhul.
Ryan Reynolds kipub küll üheülbalisi filme tegema ja sarnast tegelaskuju neis mängima, kuid õnneks on Sandra Bullocki pagasis rohkem erinevaid karaktereid.

Ei meeldinud etteaimatav ülestunnistus enne pulmi, selle asemel oleks võinud midagi originaalsemat teha- pooleldi lootsin, et ehk äkki seda ülestunnistust ei tule ning lõpp tuleb huvitavam (ehk isegi üllatavam?)

Aga muidu korralik film. Ja Bullockit oli hea ekraanil näha.

PostitatudCOLON 18. Juuli 2009, 23:22
Postitas Ninja Robot
Betty White oli naljakas ja Reynolds-Bullocki vahel oli särtsu, aga ma miskipärast ei saanud enamik naljadele pihta. Samas kinosaal naeris vaat et sama palju, kui Brüno ajal. Mõttetu film minu meelest, aga arvatavasti ülejäänud kinosaal minuga ei nõustu :P

PostitatudCOLON 11. Oktoober 2009, 12:32
Postitas Zinera

PostitatudCOLON 27. Jaanuar 2010, 21:47
Postitas kkarmen
nautisin seda filmi täielikult, väga viis film !

PostitatudCOLON 28. Jaanuar 2010, 21:31
Postitas robin
tavaline film kuigi armastus jagus küllaga 5/10

PostitatudCOLON 29. Jaanuar 2010, 13:21
Postitas Malcolm
Ositi üsna muhe, aga kokkuvõttes liialt tavaline ja liiga tihti labasusse kalduv. Tõepoolest väga viis film. 5/11

PostitatudCOLON 11. Veebruar 2011, 02:45
Postitas Pixie
Nalja sai päris palju. :)) Muidu täitsa hea ja mõnus film. Mitmed kohad oli etteaimatavad, see-eest leidus ka üllatavaid momente. Bullock jättis väga sümpaatse mulje. 7/10

PostitatudCOLON 11. Veebruar 2011, 05:22
Postitas Ralf
Ma uputasin end selle vaatamise ajal viinapudelisse, seega pole mälu kõige värskem, aga polnud üldse väga halb. Need alastistseenid olid tsuti veidrad.

PostitatudCOLON 12. Veebruar 2011, 12:14
Postitas Pixie
Ralf kirjutasCOLONMa uputasin end selle vaatamise ajal viinapudelisse, seega pole mälu kõige värskem, aga polnud üldse väga halb.
Kuidas sa küll suudad? Minu jaoks on samal ajal alkoholi tarbimine ja filmi vaatamine täiesti välistatud. :))

Re: Ettepanek (2009)

PostitatudCOLON 03. September 2011, 17:34
Postitas kerlitu23
9/10
siiamaani parim komöödia, mida olen näinud