1. leht 2-st

Lohista mind põrgusse

PostitatudCOLON 24. Aprill 2009, 18:52
Postitas eerik
Lohista mind põrgusse
Drag Me to Hell

Christine Brown (Alison Lohman) on ambitsioonikas Los Angelese laenuhaldur, kelle ellu kuulub sarmikas kallim - professor Clay Dalton (Justin Long). Tema elu on rööbastes senikaua, kuni panka saabub kodulaenu maksetähtaja pikendamist nõutama salapärane proua Ganush (Lorna Raver).

Kas Christine peaks instinkte järgima ja vanale naisele vastu tulema? Või peaks ta proua Ganushile ära ütlema, pälvides nõnda oma ülemuse, härra Jacksi (David Paymer) heakskiidu ning saades võimaluse karjääriredelil tõusta?

Christine valib karjääri, hurjutades proua Ganushi ning jättes viimase kodust ilma. Vastulöögina paneb vana naine Christine'i peale võimsa needuse, muutes tema elu sõna otseses mõttes põrguks.

Olles kurjast vaimust vaevatud ning saamata toetust ka skeptiliselt kallimalt, otsib naine abi selgeltnägijalt Rham Jasilt (Dileep Rao) lootuses, et too tema elu igavesest põrgutulest päästab. Muserdatud Christine'i aitamiseks ja needuse murdmiseks saadab selgeltnägija noore naise pöörasele teekonnale. Kurjuse piiramisrõngas ootab Christine'i ees mõeldamatu väljakutse - kui kaugele ta on valmis minema, et needusest jagu saada?

Täielikku tutvustust loe siit.

PostitatudCOLON 24. Aprill 2009, 21:25
Postitas rauls
Pikkus: 0 tund 0 minutit??? Ehk siis olematu film on sattunud nimistusse :D.

PostitatudCOLON 24. Aprill 2009, 21:37
Postitas Soprano
Kui filmi pikkust pole veel selgunud, siis ma panen tavaliselt 90 min. Hiljem saab korrigeerida.

PostitatudCOLON 06. Juuni 2009, 14:22
Postitas Hülss
Vaatan, et film on saanud väga positiivset vastukaja ja selle üle on hea meel, sest häid õudukaid ikka napib viimastel aastatel. Treiler oli impressive, arvustused on positiivsed, seega vaatan ilmselt ka kinos kuna viimane õudukas oli Let The Right One In ja sellest on omajagu aega möödas.

PostitatudCOLON 07. Juuni 2009, 19:21
Postitas Spellbound
Palju positiivset vastukaja filmi suhtes sunnib mind vist ikka kino poole. Korralikku horrorit pole ammu näinud. Let the right one in sai just vaadatud, aga horrori poole pealt see nii vägev ei olnud. Hoopiski teiste külgede poolest.

Aga pärast Lohista mind põrgusse vaatamist pakub Plaza võimalust lohistada ennast ka Hella Hunti ja saada kinopileti eest ühe majaõlu :)

PostitatudCOLON 11. Juuni 2009, 07:50
Postitas scorpion
Tundub tõesti hea õudukas! Poster on veel parem! Ilutseb teine mu koduarvuti desktopil! 8) Aga filmi osas olen targem juba vist homme õhtul, sest plaan seda minna homme Tartu Cinnamoni vaatama! :)

PostitatudCOLON 11. Juuni 2009, 12:06
Postitas eerik
scorpion kirjutasCOLONAga filmi osas olen targem juba vist homme õhtul, sest plaan seda minna homme Tartu Cinnamoni vaatama! :)
Jah.

Õudusfilmi "Lohista mind põrgusse" eriseansid
Reedel, 12.06 ja laupäeval, 13.06
kell 20:15 ja 22:15

Hirmufriigid, tähelepanu!
Ole esimeste seas, kes näeb vanameistri Sam Raimi tulevast õudusklassikat "Lohista mind põrgusse"! 12. ja 13. juuni õhtustel seanssidel selguvad 5 õnnelikku, keda ootab tore üllatus!

Piletid boonuskaardiga 45 krooni

PostitatudCOLON 11. Juuni 2009, 14:02
Postitas Soprano
Minge kindlasti vaatama! Õudne+must huumor+õudne=awesome

PostitatudCOLON 12. Juuni 2009, 09:09
Postitas kbong
Esmane reaktsioon peale treileri vaatamist:

Pilt

PostitatudCOLON 13. Juuni 2009, 17:49
Postitas LiveForThis
Tasemel õudus, lihtsalt tasemel õudus.
Kõigile teada tuntud hüsteeritsevat ja väga häirivat naispeategelast siia filmi igal juhul ei ilmunudki.
Iga õudushetk oli parajalt õudne, rõve ja koomiline. Ma ei ole vist kunagi õudusmomentidel turtsunud naerust ja samal ajal nautinud ekraanile ilmuvat horrorit.
Sam Raimi ikka oskab, mida muud öelda.
Juba see vanamutt oma hammastega ning see rõve lima oli niigi rõve, et ebamugavust tunda. Kusjuures Plaza muidu väga häiriv vali heli töötas selle filmi kasuks 100%-liselt. Soundtrack omas ka väga tähtsat rolli, hoidis kogu pinges.

Selline peabki üks horrorfilm olema, mitte mingisugune teismeliste verepulm või väikesed öösärgis ringi lippavad kummituslikud tüdrukud.
9/10

PostitatudCOLON 16. Juuni 2009, 01:02
Postitas LiveForThis

PostitatudCOLON 18. Juuni 2009, 07:37
Postitas scorpion
Andsin ise 8/10, kuigi mõtlesin ka 9/10 peale! Tõesti oli hea õudukas! Pole ammu juba nii head õudusfilmi näinud! Vaatasin seda Tartu Cinamonis ja võpatasin kokku kõva 4-5 korda. :shokeeritud: Seda ei juhtu tavaliselt minu puhul üldse!
See vanamutt oli tõeliselt skriipi! :P
Soovitan kõigile õudukasõpradele!

PostitatudCOLON 19. Juuni 2009, 22:25
Postitas _eesti999_
Sai kah Tartus Cinamonis see ära vaadatud. Muide, scorpion, ega sa seda filmi 17. juunil kell 18 ei käinud vaatamas? :P

Üks tõsiselt hea õudusfilm. Kõige rohkem üllatas mind see, et see pole ühegi filmi uusversioon/remake (nagu Ring, Vimm, Amityville õudus, jm.). Mitmes kohas sai ehmatatud ning peale õõvastavaid kohti leidsin, et olin tooliga tahapoole kaldunud ning siis vaikselt, kõrval istuvaid häirimata, läksin tooliga, kui see krigises, ette tagasi :D Peale filmi jäi muidugi ka meelde hea muusika. Soovitan.

8/10

Hinne alla selle tõttu, et tundus liiga ulmeline, kuidas maa seest avaneb auk ning keegi tiritakse sisse.

PostitatudCOLON 23. Juuni 2009, 00:53
Postitas Spellbound
Kui Evil Deadi filmidega võrdlema hakata, siis kõige rohkem sarnaneb teisele osale, mis mulle ka kõige rohkem meeldib. Drag Me to Hell suutis teha sama, mis Evil Dead ehk hoida süsimust huumor tasakaalus räigusega ja puhtehtsa horroriga. Kuigi Drag Me to Hell viis lati natuke kõrgemale.
9/10

PostitatudCOLON 25. Juuni 2009, 21:28
Postitas DaydreamDiamond
no ei oska muud öelda kui et one helluva ride :o Ei oleks elusees osanud arvata, et õudusfilmi zanrist võin nii vaimustuses olla. Julgen isegi väita, et vist KÕIK oli selles filmis täiesti paigas (õudus, huumor, inimlik touch, näitlemine). Kindlasti paari viimase aasta parim õudukas, mis nähutud ning selle aasta üks parimaid filme, mis nähtud 8)