1. leht 2-st

Parima filmi küsitlus

PostitatudCOLON 01. Märts 2009, 17:27
Postitas Vesper
Selline küsitlus üleval:

http://www.femme.ee/aktiivne/uudised/5260

.... et kui siin kellegil veel huvi osa võtta

PostitatudCOLON 01. Märts 2009, 20:43
Postitas Ralf
Saatsin väikese jutu "2001: A Space Odyssey" kohta, ja see on parim film mis eales tehtud.

Vesper, kas sa mitte ära ei uppunud?

PostitatudCOLON 01. Märts 2009, 21:04
Postitas Soprano
Saatsin väikese jutu "Disaster Movie" kohta, ja see on parim film mis eales tehtud.
NOT

Tegelikult on ainult ühte filmi raske valida. Tähtaeg juba 2. märts nii et jääbki saatmata. Auhind on muidu tore. Endal esimene trükk riiulis.

PostitatudCOLON 01. Märts 2009, 22:43
Postitas Vesper
Uppusin jah....aga minu kohalolekut on jätkuvalt tunda...nii nad väidavad.

Sopranole

PostitatudCOLON 01. Märts 2009, 22:44
Postitas Vesper
Seal on ju kirjas, et hiljemalt 2. märts arvamus saata, seega sul aega tervelt 24h ja pealegi. Miks mitte saata, äkki saad raamatu uue trüki ka endale riiulisse.

PostitatudCOLON 01. Märts 2009, 22:51
Postitas Ralf
Mina mäletan preili Greeni hoopis teisest filmist väga hästi. Menstruaalvere ära lakkumine oli väga bueno ja labia ka.

Pilt

Re: Sopranole

PostitatudCOLON 01. Märts 2009, 22:51
Postitas Soprano
Vesper kirjutasCOLONSeal on ju kirjas, et hiljemalt 2. märts arvamus saata, seega sul aega tervelt 24h ja pealegi. Miks mitte saata, äkki saad raamatu uue trüki ka endale riiulisse.
näh rääkisid augu pähe. Sellistele silmadele ei saa EI öelda.

PostitatudCOLON 02. Märts 2009, 03:38
Postitas Ronet
Wtf. Iga aasta tuleb uus ver. raamatust '1001 filmi'?

PostitatudCOLON 02. Märts 2009, 03:53
Postitas Soprano
Level kirjutasCOLONWtf. Iga aasta tuleb uus ver. raamatust '1001 filmi'?
2004 oli esimene trükk, 2008 uuendatud.

PostitatudCOLON 03. Märts 2009, 17:11
Postitas Forzelius
Hell Yea!

PostitatudCOLON 03. Märts 2009, 17:14
Postitas Soprano
Forza kirjutasCOLONHell Yea!
mida? Võitsid?

PostitatudCOLON 03. Märts 2009, 17:18
Postitas Forzelius
Justnimelt

PostitatudCOLON 03. Märts 2009, 17:19
Postitas Soprano
Sul veab siis palju rohkem kui mul. Raamat, PÖFF.

PostitatudCOLON 03. Märts 2009, 17:23
Postitas Forzelius
Mnjaa, samas sa saad mingi miljon korda tasuta pileteid igale poole. Kuigi PÖFF on vist siiski hinnaliseim asi, mis võitnud. Raamat close second.

PostitatudCOLON 03. Märts 2009, 17:24
Postitas Soprano
Valkyrie polnud tasuta. Oled mulle 7,5 eeki võlgu :P

edit: Kas sa saatsid neile pika arvustuse TGTBTU'st või millestki? Sellisel juhul polnud kellelgi teisel šanssigi.