BAFTA 2009

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

BAFTA 2009

Postitus Postitas eerik »

Nonii. Brittide "Oscarid" on nüüd siis jagatud.

Parim film - Slumdog Millionaire
Parim Briti film - Man On Wire (huvitav, et mitte Slumdog)
Parim meespeaosa - Mickey Rourke (The Wrestler)
Parim naispeaosa - Kate Winslet (The Reader)
Parim meeskõrvalosa - Heath Ledger (The Dark Knight)
Parim naiskõrvalosa - Penelope Cruz (Vicky Cristina Barcelona)
Parim režissöör - Danny Boyle (Slumdog Millionaire)
Parim originaalstsenaarium - In Bruges
Parim mugandatud stsenaarim - Slumdog Millionaire
Parim kaameratöö - Slumdog Millionaire
Parim montaaž - Slumdog Millionaire
Parim produktsioon - The Curious Case of Benjamin Button
Parimad kostüümid - The Duchess
Parim filmimuusika - Slumdog Millionaire
Parim grimm/soeng - The Curious Case of Benjamin Button
Parim heli - Slumdog Millionaire
Parimad efektid - The Curious Case of Benjamin Button
Parim mitte-ingliskeelne film - Il y a longtemps que je t'aime
Parim täispikk animatsioon - WALL-E
Tõusevtäht - Noel Clarke
Uustulnuk - Steve McQueen (Hunger)
Parim lühianimatsioon - Wallace and Gromit in 'A Matter of Loaf and Death'
Parim lühifilm - September
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Slumdog Millionaire teeb puhta töö anytime. Oscaritel ei tohiks üllatusi tulla, ka näitlejate osas.
Benjamin Button võitis 3/11. Head uudised.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

Tore, et In Bruges tühjade kätega ei lahkunud.

Peaks uue Wallace & Gromit'i ära vaatama.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

BBC on mõned võidukõned Youtube'i üles lasknud: http://www.youtube.com/profile?user=BBC&view=videos
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 982
LiitunudCOLON 07. Oktoober 2008, 11:36
AsukohtCOLON Tartu

Postitus Postitas DaydreamDiamond »

Level kirjutasCOLONTore, et In Bruges tühjade kätega ei lahkunud.
TRUE!

Mickey tänusõnad... :D :D
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

DaydreamDiamond kirjutasCOLON
Level kirjutasCOLONTore, et In Bruges tühjade kätega ei lahkunud.
TRUE!

Mickey tänusõnad... :D :D
Õige jutt mehel, Marisa Tomei on hawt.
Hea vaheldus tüüpilistele tänukõnedele.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Airaisk. Loodan, et Oscaritel läheb Buttonil paremini.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1279
LiitunudCOLON 14. Jaanuar 2007, 16:49
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Hülss »

Rourke'i kõne oli hea. Nüüd jääb oodata tema Oscari kõnet.
BUTTON_POST_REPLY