1. leht 1-st
Parimad filmid PÖFFil
PostitatudCOLON 09. Detsember 2008, 22:59
Postitas rauls
Mõtlesin, et võiks praegu, kui PÖFF veel värskelt meeles, seal linastunud parimad filmid välja selgitada Filmiveebi kasutajate seas. Teeks asja veidi teistmoodi kui tavaliselt, natuke huvitavamalt. Reeglid oleksid sellised:
1. Igal kasutajal on võimalik anda 10 häält.
2. Ühele filmile ei saa anda üle 5 hääle, võimalikud variandid on täisarvud 1-st kuni 5-ni.
3. Kõike hääli ei pea ära andma.
4. Et hiljem oleks mugavam hääli kokku lugeda, paneme kõik filmide pealkirjad eestikeelsetena.
5. Aega on käesoleva aasta lõpuni.
Kõiki reeglipunkte tuleb jälgida. Pärast arvutab hääled kokku ja teeb väikse paremusjärjestuse.
Kui sulle meeldis ainult üks film või ei vaadanudki rohkem ja kui see oli ülihea, siis on tulemus selline: Film A 5 punkti.
Ma ei tea, kas oli piisavalt arusaadav ja mõttekas niimoodi selgitada välja parim või teeks teistmoodi?
PostitatudCOLON 09. Detsember 2008, 23:01
Postitas hau
Maadleja 5
Hüvasti, Solo 1
Lase sisse see õige 3
Olen alati tahtnud olla gängster 1
wrestler võidab kah
PostitatudCOLON 09. Detsember 2008, 23:02
Postitas Forzelius
Eiei, väga lahe süsteem on, rauls!
Nälg 5
Ballast 3
Hüvasti, Solo 2
PostitatudCOLON 09. Detsember 2008, 23:03
Postitas rauls
Toon siis kohe ka oma häälte jaotuse.
Maadleja: 5
Pimedus: 3
Külmunud jõgi: 1
Kolm tarka meest: 1
PostitatudCOLON 09. Detsember 2008, 23:05
Postitas rauls
Tuletan Forzale meelde 4. reeglipunkti:
"Et hiljem oleks mugavam hääli kokku lugeda, paneme kõik filmide pealkirjad eestikeelsetena".
Muidu pärast on nii, et üks kirjutab sama filmi eesti, teine inglise ja kolmas originaalkeeles ja nii oleks veidi keerulisem hääli lugeda.
PostitatudCOLON 09. Detsember 2008, 23:23
Postitas Forzelius
rauls kirjutasCOLONTuletan Forzale meelde 4. reeglipunkti:
"Et hiljem oleks mugavam hääli kokku lugeda, paneme kõik filmide pealkirjad eestikeelsetena".
Muidu pärast on nii, et üks kirjutab sama filmi eesti, teine inglise ja kolmas originaalkeeles ja nii oleks veidi keerulisem hääli lugeda.
Vabandust, muudan ära.
PostitatudCOLON 09. Detsember 2008, 23:35
Postitas eerik
Maadleja 5
Rachel abiellub 1
Happy-Go-Lucky 2
Ponyo mäe otsas 2
PostitatudCOLON 10. Detsember 2008, 00:41
Postitas Jussu
Maadleja - 4
Nälg - 3
Il Divo - 2
Zift - 1
PostitatudCOLON 10. Detsember 2008, 00:48
Postitas Soprano
Luba sisse see õige - 2
Pimedus - 2
Maadleja - 2
Rachel abiellub - 2
Mees köiel - 2
PostitatudCOLON 14. Detsember 2008, 12:46
Postitas Jolt
Maadleja - 3
Hea, halb ja kummaline - 2
Luba sisse see õige - 3
Ponyo mäe otsas - 2
PostitatudCOLON 14. Detsember 2008, 15:09
Postitas hobugreif
Luba sisse see õige - 4
Mees, kes armastas Yngvet - 3
Ponyo mäe otsas - 2
Diskoussid - 1
PostitatudCOLON 22. Detsember 2008, 14:05
Postitas hau
Vahekokkuvõte.
eitea kas keegi rohkem ei käindki pöffil?
Maadleja 24
Luba sisse see õige 12
Nälg 8
Ponyo mäe otsas - 6
Pimedus: 5
Rachel abiellub - 3
Hüvasti Solo 3
jne
PostitatudCOLON 03. Jaanuar 2009, 15:42
Postitas rauls
Põhimõtteliselt võib teema sulgeda. Õnnitleme võitjat, mis oli ka minu lemmikuks - "Maadleja". Oleks oodanud küll rohkem aktiivsust, aga mis teha.