1. leht 1-st

Õuduka mäng:P

PostitatudCOLON 27. Juuli 2007, 21:27
Postitas HEllseeker
Nii siis, et teexin ühe mängu siia.
Ma panen igapäev, väikeste eranditega ühe pildi ja kuni uue pildi ülesse panemiseni peate teie vastama kust filmist on pilt pärit:P
Iga film annab ühe punkti, esimesed kolm õigesti vastanut saavad siis vastavalt 1.-3p 2.-2p 3.-2p, edasised õiged vastused teenivad 1p.

Vastata Privaatsõnumiga;)


´Alustuseks siis midagi kerget:P

Pilt

PostitatudCOLON 27. Juuli 2007, 22:25
Postitas Risko