Page 1 of 1

Sinine kevad

Posted: 26. June 2007, 01:57
by Priit
Sinine kevad
Blue Spring

Blue Spring portreerib ning näitab ühe väikese Jaapani kooli elu, kus õpetajad ei tee koolivägivallast väljagi ning tihtipeale saavad ülbitsejad õpilasgängide liidrite käest valusalt ning brutaalselt kere peale . Filmi peategelaseks on vaikne ent mõjuvõimas õpilane Kujo, kes ühe hirmsa võistluse tõttu tõusis kooli kardetumaiks ning võimsamaiks õpilaseks. Blue Spring näitab Kujo ning ta sõprade vägivaldset elu koolis, kus võimuredeli tippu jõuavad vähesed.

Täielikku tutvustust loe siit.

Posted: 26. June 2007, 16:20
by Priit
Endale üldiselt ei meeldinud, kuigi viimased 10 minutit olid lihtsalt SUPER. Liialt vägivaldne (mitte et vägivald filmides ei meeldiks, aga siin oli nagu liiga sunnitud kogu see krempel) ning tegevus ei ole just väga huvitav. Soundtrack on koguni päris hea, kuigi alguses suhtusin üsna negatiivselt.

Pmst soovitan vaadata siiski, kui sünged draamad peale lähevad. Lihtsalt polnud päris minu maitse.

5/10.

Posted: 09. May 2009, 20:28
by Gang-pae
Täpselt minu maitse. Soundtrack, mis on neetult hea, kõlab paregu kõrvaklappides. Toyoda esimese filmi (Pornostar) OST saab ka ära märgitud kui "Peab Kuulama". 9 Soulsi oma pidi sama hää olema. eks näeb. Toyoda nimi tuleb meelde jätta.

Posted: 09. May 2009, 23:02
by Trash
Ma nõustun Priiduga, ka mind jättis üsna külmaks. Oli kuidagi pealiskaudne ja jäik.

Posted: 10. May 2009, 18:50
by Gang-pae
Sai nüüd 9 Souls vaadatud ja see on kindlasti Toyoda parim mängufilm. See aasta tuleb temal uus teos - Yomigaeri no chi.