1. leht 3-st

Fantasy Moguls

PostitatudCOLON 09. Oktoober 2006, 20:25
Postitas hau
See on selline interaktiivne filmimäng, mis sarnaneb igasugustele spordi manageritele(näiteks uefa fantasy ja mis iganes), kus teed endale stuudio, lähed mingisugusesse liigasse ja siis teatud ajal tehakse liiga sees draft, kus iga mängija saab valida endale päris filme, mis avanevad alates 27. oktoobrist ehk Holiday seasoni algusest kuni 30 jaanuarini. Ja siis võitja on see kelle valitud filmid teenisid kassas kõige rohkem. Seal on ka reitingute ja muude asjage peale võistlus. Mõtlesin et võiks filmiveebi siseselt teha liiga ja proovida seda asja.
Kes oleks käpp?

PostitatudCOLON 09. Oktoober 2006, 20:50
Postitas crackhead
mina olen igatahes nõus

PostitatudCOLON 09. Oktoober 2006, 21:21
Postitas Forzelius
crackhead kirjutasCOLONmina olen igatahes nõus

PostitatudCOLON 09. Oktoober 2006, 22:19
Postitas Mihkel
Kui aega on siis võin kah kampa lüüa.

PostitatudCOLON 10. Oktoober 2006, 15:51
Postitas Priit
Regatud, olen käpp.

PostitatudCOLON 10. Oktoober 2006, 16:08
Postitas hau
5 on olemas. 3 veel siis 8ne liiga täis. Kindlasti on siin veel keegi kes tahaks osa võtta. Palju aega see ei võta nagunii, ükskord vaja aind filmid ära valida ja ongi kõik. Tuleks aeg ka paika panna kuna draft teha. See nädal võiks näiteks. Pakkuge päevi ja kellaaegu mil olete vabad.

PostitatudCOLON 10. Oktoober 2006, 16:42
Postitas Mihkel
Reedel olen vaba arvatavasti, kolmapäev kah tegelikult.
edit: regasin ära

PostitatudCOLON 17. Oktoober 2006, 22:27
Postitas hau
Neljapäeval või pühapäeval see nädal saab keegi?

PostitatudCOLON 17. Oktoober 2006, 22:50
Postitas Peata Ratsanik
Regasin samuti ära.

PostitatudCOLON 17. Oktoober 2006, 22:53
Postitas Robert
Regatud!

PostitatudCOLON 17. Oktoober 2006, 23:00
Postitas Peata Ratsanik
Mulle sobib iga päev.

PostitatudCOLON 17. Oktoober 2006, 23:39
Postitas crackhead
Peata Ratsanik kirjutasCOLONMulle sobib iga päev.

Mulle ka iga päev

PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 00:02
Postitas kbong
Regasin ka ära, vaatab, kas asja ka saab

PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 17:11
Postitas Forzelius
Mis liigas te olete muidu.

PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 17:12
Postitas Mihkel
liiga tuleb enne teha