1. leht 1-st

Kõrvaldamine: Stephen Kingi adaptsioonid

PostitatudCOLON 26. Juuli 2006, 15:50
Postitas Ralf
The Shawshank Redemption
The Green Mile
Carrie
Misery
The Shining
Secret Window
Pet Sematary
It
Stand By Me

Need on siis tuntumad. Endal on vaid "Stand By Me" nägemata. Jätan esialgu ise kõrvaldamata, pärastpoole...

PostitatudCOLON 27. Juuli 2006, 08:38
Postitas Robert
The Shawshank Redemption
The Green Mile
Carrie
Misery
The Shining
Secret Window
Pet Sematary
It
Stand By Me
-----------------------------

Eemaldasin Secret Window, sest see on kohe kindlalt üks nõrgemaid.

PostitatudCOLON 27. Juuli 2006, 19:46
Postitas Forzelius
The Shawshank Redemption
The Green Mile
Carrie
Misery
The Shining
Pet Sematary
Stand By Me

Lendab It

PostitatudCOLON 28. Juuli 2006, 12:54
Postitas ringooo
The Shawshank Redemption
The Green Mile
Carrie
Misery
The Shining
Pet Sematary


Läheb Stand By Me...

PostitatudCOLON 30. Juuli 2006, 12:04
Postitas Ralf
The Shawshank Redemption
The Green Mile
Misery
The Shining
Pet Sematary

Eemaldasin Carrie: peale pingeliste minutiteni nii ballisaalis kui ka emaga silmitsi seismine, ei ole filmis suurt midagi äramärkimist väärivat. Sissy Spacek mängis muidugi hästi, ent kokkuvõtlikult on teised konkurendid natuke üle.

PostitatudCOLON 03. August 2006, 20:44
Postitas Mihkel
The Shawshank Redemption
The Green Mile
Misery
The Shining
---
See Pet Sematary on väga kehva film.

PostitatudCOLON 03. August 2006, 20:53
Postitas olenlahe
The Shawshank Redemption
The Green Mile
The Shining
_______________________________
Läheb - Misery, sest jääb selgelt ülejäänud kolmele alla ja ei ole ka nii tuntud.

PostitatudCOLON 03. August 2006, 21:02
Postitas Storm
The Shawshank Redemption
The Green Mile




L2x The Shining, kuna meeldisid teised filmid rohkem ning ei ole ka v2ga suur 6udusfilmide austaja :shock:

PostitatudCOLON 03. August 2006, 21:21
Postitas meinteil
The Green Mile



läheb The Shawshank Redemption sest green mile on parem