1. leht 1-st

Joonissarjade eemaldamise mäng- Eesti telekanalites jooksnud

PostitatudCOLON 25. Juuli 2006, 23:37
Postitas Robert
Simpsonid
Futurama
Vihased koprad
Käsna kalle
Digimon
Yu gi oh


Ja aitab vast?

PostitatudCOLON 25. Juuli 2006, 23:41
Postitas Forzelius
Simpsonid
Futurama
Käsna kalle
Digimon
Yu gi oh

Mingi vihased koprad, nagu wtf, mis see veel on, lendab siit listist judinal...

PostitatudCOLON 25. Juuli 2006, 23:49
Postitas Priit
Simpsonid
Futurama
Käsna kalle
Digimon


Yu-Gi-Oh lendab. Mingi japside multikas, kus poisid tõmbavad pükstest imekaarte välja.

PostitatudCOLON 26. Juuli 2006, 08:24
Postitas Robert
Simpsonid
Futurama
Käsna kalle
----------------

Digimon on hale saast.

PostitatudCOLON 26. Juuli 2006, 12:58
Postitas Ralf
Simpsonid
Futurama

--

SpongeBob lendab kuu peale. Ei istunud kuidagi. Digimoniga seoses aga meenub, kui sai aastaid tagasi ruttu koolist koju kimatud, et siis Digimone vaadata. :)

PostitatudCOLON 26. Juuli 2006, 13:10
Postitas Peata Ratsanik
Mulle ka Digimonid kunagi meeldisid.

Igatahes, the winner is......

Simpsonid!